به گزارش خبرگزاری برنا از استان یزد، "احمد ترحمی" در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری با اشاره به شرایط فعلی کشور، گفت: دولت تدبیر و امید در صف مقدم رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است و در این مقطع از زمان ضروری است بین مردم و مسئولان، اتحاد، همافزایی، همدلی، درک عمومی و تفاهم به وجود آید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با تأکید بر اینکه نباید اقداماتی انجام شود که امید مردم به یأس و ناامیدی تبدیل گردد، ایجاد امید، آرامش و امنیت روانی در جامعه را از مهمترین وظایف در این مقطع از زمان دانست.

خبر جدید  بررسی وضعیت استان یزد در تماس رییس جمهوری با استاندار

وی ادامه داد: برای حفظ نظام حمایت از دولت و سایر قوا که همه اعضای یک پیکر هستند در اولویت قرار دارد و دولت تلاش می کند علی رغم همه شرایط تحمیلی و تحریم های ظالمانه در راستای رفع مشکلات مردم گام بردارد.

ترحمی یکی از وظایف اصلی وزارت کشور را برگزاری انتخابات دانست و خاطرنشان کرد: در اسفند ماه سال آینده انتخابات مهمی را در پیش داریم که باید با تلاش مضاعف انتخاباتی سالم، با نشاط و با مشارکت بالا همراه با رفع نواقص احتمالی را برگزار کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان سخنان خود اداره کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری را آیینه تمام نمای حوزه معاونت سیاسی دانست و ضمن تقدیر از تلاش ها، تعهد و جدیت "عباس حیدری" مدیرکل سابق دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری برای "سیدمهدی طلایی مقدم" در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود و گفت: با شناختی که از ایشان داریم امیدواریم بتوانند منشاء خیر باشند و اقدامات اثربخششان را به زودی مشاهده کنیم.

خبر جدید  سطحی‌نگری از آموزش‌های ایران حذف شود

"عباس حیدری" مدیرکل حوزه استاندار نیز در این نشست با بیان اینکه تلاش کردیم در دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری برنامهها و سیاستهای دولت تدبیر و امید را پیش ببریم، بیان کرد: یکی از مهمترین این برنامه ها ابلاغ و اجرای منشور گفت و گوی سیاسی با هدف تعامل با ائمه جمعه، احزاب، گروهها و تشکلهای سیاسی و مردمی بود.

خبر جدید  توسعه صادرات یکی از نقش های بزرگ تعاونی هاست/ فعالیت 3 هزار تعاونی در یزد

"سیدمهدی طلایی مقدم" مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری نیز در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد استاندار یزد و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فعالیت در این اداره کل را گسترده و حساس دانست و خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم باب گفت و گو را در استان بین مردم، گروهها، احزاب و تشکل های مختلف باز کنیم؛ اعتماد بین دولت و مردم تقویت میشود و می توانیم گام های موثری برای توسعه استان برداریم.