16:38:14 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولت مسئول اصلی حل نمودن مشکلات اقتصادی مردم است
دولت مسئول اصلی حل نمودن مشکلات اقتصادی مردم است
به منظور افزایش بینش و بصیرت؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد در جمع پایوران اقدام به تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری نمود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سرهنگ زارع کمالی در این جلسه گفت:با توجه به اینکه تشییع پیکر مطهر شهید گمنام در بعد از ظهر روز یکشنبه مورخ ۲۹/۱۱/۹۶ باید […]

به منظور افزایش بینش و بصیرت؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد در جمع پایوران اقدام به تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری نمود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ سرهنگ زارع کمالی در این جلسه گفت:با توجه به اینکه تشییع پیکر مطهر شهید گمنام در بعد از ظهر روز یکشنبه مورخ ۲۹/۱۱/۹۶ باید اطلاع رسانی شود تا جمعیت قابل توجهی برای شرکت در این مراسم معنوی حضور پیدا نمایند.
وی در ادامه افزود:کلیه مشکلات اقتصادی به دولت بر می‌گردد وقتی استاندار سیستان و بلوچستان از مقام معظم رهبری در خصوص پاره‌ای از مشکلات سؤال می‌کند ایشان می‌فرمایند حل نمودن مشکلات به عهده دولت است متأسفانه برخی از مسئولین بدون هیچ پایه و اساسی موضوع رفراندوم را مطرح می‌کنند که باید از این افراد سؤال شود که بر چه مبنایی این موضوعات را مطرح می‌کنید؟. وی همچنین اذعان کرد: مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش مشکلات اقتصادی، تبعیض و بی عدالتی را مطرح کردند. حضرت آقا فرمودند که انقلاب موجودی زنده است که البته یک تلنگری بود که قرار نیست همیشه این انقلاب باشد و حفظ شدن این انقلاب نیاز به تلاش ما‌ها دارد یعنی یک تلنگر که فکر نکنیم که قرار است که خود به خود حفظ شود آقای سید امامی عضو هیئت علمی یک دانشگاه معروف و پدر و خانواده ایشان سوابق درخشانی در انقلاب داشته اند و متأسفانه جاسوس از آب در می‌آید مقام معظم رهبری فرمودند: قوام نظام برای این است که ایام الله را زنده نگه داریم باید بیشتر فعالیت کرد و پر شور‌تر فعالیت نمو د. و فضا سازی شهر باید بهتر از این انجام شود.

خبر جدید  قرآن راه و روش زندگی اسلامی را به انسان‌ها نشان می‌دهد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال