12:47:33 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار یلدانه فرماندار با محیط بانان شهرستان تفت
دیدار یلدانه فرماندار با محیط بانان شهرستان تفت
تفت (پانا) – در شب یلدا با حضور در پاسگاه محیط‌بانی دهستان شیرکوه ساعاتی از بلندترین شب سال را در کنار محیط‌بانان و همیاران محیط‌بان گذراند و با پاسبانان محیط‌زیست گفتگو کرد و از مشکلات و ناگفته‌هایشان باخبر شد. فرماندار شهرستان تفت با حضور در پاسگاه محیط بانی در منطقه دهستان شیرکوه در شب یلدا […]

تفت (پانا) – در شب یلدا با حضور در پاسگاه محیط‌بانی دهستان شیرکوه ساعاتی از بلندترین شب سال را در کنار محیط‌بانان و همیاران محیط‌بان گذراند و با پاسبانان محیط‌زیست گفتگو کرد و از مشکلات و ناگفته‌هایشان باخبر شد. فرماندار شهرستان تفت با حضور در پاسگاه محیط بانی در منطقه دهستان شیرکوه در شب یلدا با محیط بانان و همیاران محیط بان شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
محمد محامدی در این دیدار با تقدیر از فعالیت محیطبانان در تمامی سال از محیطزیست شهرستان خاطرنشان کرد: در این شب که جایگاه ویژهای برای ایرانیان دارد عدهای از هموطنان بهجای حضور در کنار خانواده، در حال خدمترسانی و حفاظت از منافع کشورمان در جایگاههای مختلف هستند و شایسته است همواره از تمامی عزیزانی که خدمت به مردم اولویتشان بوده است یاد کنیم و قدردانشان باشیم.
فرماندار بابیان اینکه محیطزیست از سرمایههای ملی هر کشور و هر منطقه محسوب میشود، بر تلاش تمامی دستگاههای اجرایی بهخصوص یگان حفاظت محیطزیست در حفاظت هر چه بیشتر از محیطزیست تأکید نمود.
محامدی ضمن اشاره به اینکه حفظ محیطزیست یک وظیفه ملی است، بر برنامهریزی و تدبیر مناسب بهمنظور جلوگیری از صدمه زدن به محیطزیست و فرهنگسازی برای حفاظت از محیطزیست تأکید کرد.
فرماندار تفت ضمن قدردانی از زحمات محیطبانان در این فصل سرما افزود: مأموران و محیطبانان محیطزیست جزء سختکوشترین افراد جامعه بوده که در کوه، دشت، گرما، سرما از محیطزیست حفاظت میکنند.
در ادامه این برنامه هر یک از محیطبانان به بیان خاطرات و مشکلات و دغدغههای شغلی خود پرداختند.

خبر جدید  پرستاران سمبل و نماد صبوری و مهربانی هستند

فرماندار تفت پانا یزد محیطبانی شیرکوه
منبع :: http://www.pana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد