11:49:53 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس فدراسیون ووشو: پایان دادن به سلطه چینی‌ها در ورزش ووشو توسط ایرانی‌ها یک اتفاق تاریخی بود
رئیس فدراسیون ووشو: پایان دادن به سلطه چینی‌ها در ورزش ووشو توسط ایرانی‌ها یک اتفاق تاریخی بود
رئیس فدراسیون ووشو با بیان اینکه قهرمانی ووشوی ایران در مسابقات جهانی حاصل برنامه ریزی ۱۰ ساله است افزود: پایان دادن به سلطه چینی‌ها در ورزش ووشو توسط ایرانی‌ها یک اتفاق تاریخی بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مهدی علینژاد صبح امروز در مجمع انتخاباتی هیئت ووشو استان یزد با اشاره به وجود استعدادهای بسیار خوب در این رشته ورزشی در یزد اظهار داشت: با توجه به وجود این استعدادها باید به شکلی برنامه ریزی کرد که بتوان آنها را پرورش و تقویت کرد تا بتوانند در مسابقات ملی و کشوری افتخار آفرین باشند.

رئیس فدراسیون ووشو خواستار حضور مربیان ووشوی استان یزد در دورههای مختلف در راستای به روز کردن دانش و اطلاعاتشان در این زمینه ورزشی شد خاطرنشان کرد: یکی از راههای ارتقا سطح کیفی ورزش، برگزاری اردوهای مشترک با دیگر استانها است که یزد نیز میتواند با برنامهریزی دقیق این کار را عملی کرده و نسبت به رشد و تقویت ورزش ووشو در استان خود گامهای مثبتی را بردارد.

خبر جدید  ‌سپاه یزد در مناطق سیل‌زده به صورت مستمر حضور دارد

وی با تاکید بر راهاندازی خانه و سالن ووشو در استان یزد گفت: با جذب کمکهای خیرین که همیشه در این زمینه حضور فعال داشتهاند و همچنین اعتبارات مورد نیاز امیدواریم هر چه سریعتر شاهد راهاندازی خانه ووشو در استان یزد باشیم.

علینژاد در ادامه با اشاره به موفقیت تیم ملی ووشوی ایران و پایان دادن به سلطه چین در این ورزش اضافه کرد: تیم ملی ووشوی ایران در مسابقات قهرمانی جهان توانست عنوان قهرمانی را کسب و یک اتفاق تاریخی در این ورزش رقم بزند و به نوعی به سلطه چینیها در این ورزش پایان دهد.

خبر جدید  یزد ظرفیت ایفای بالاترین نقش در حوزه نوآوری فناوری در کشور را دارد

رئیس فدراسیون ووشو با دلایل موفقیت تیم ملی در مسابقات قهرمانی ووشوی جهان اشاره کرد و گفت: ما برای دست به عنوان قهرمانی برنامهریزی بیش از ۱۰ سال را در دستور کار خود داشتیم که به لطف و یاری خدای متعال و تلاش ورزشکاران عزیزمان توانستیم به خواستههایمان برسیم.

وی در پایان قهرمانی ووشوی جهان نشان از وجود استعدادهای بسیار خوب در سطح کشور در این رشته ورزشی است عنوان کرد: بدون شک با تلاش و برنامه ریزی میشود همه غیرممکنها را ممکن کرد که ما در ورزش ووشو این مسئله را به همه نشان دادیم.

خبر جدید  دادستان یزد به موضوع کفسازی میدان تاریخی امیرچقماق ورود کرد

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد