20:48:10 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی سامانه آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های دانشگاه آزاد یزد
راه‌اندازی سامانه آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های دانشگاه آزاد یزد
سامانه داخلی آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد راه‌اندازی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، «نما» عنوان سامانه داخلی آزمایشگاهها و کارگاههای دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد بوده که بهتازگیراهاندازی شده است.

مسئول آزمایشگاهها و کارگاههای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در اینباره به آنا گفت: گستردگی آزمایشگاههای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در تمام کشور، شرایط خوبی را برای تحقیقات و پژوهش در اختیار دانشجویان قرار داده است تا مسیر بالندگی و توسعه را به خوبی هموار کنند.

محمدمهدی جعفری نسب اظهار کرد: در واقع شبکهسازی و تهیه بانک اطلاعاتی آزمایشگاهی واحد یزد میتواند ابزار کارآمدی برای همه ظرفیتهای موجود و استفاده از امکانات، صرفهجویی حداکثری و جلوگیری از خریدهای تکراری قبل در همه بخشهای مختلف دانشگاه باشد.

وی، ایجاد و توسعه سامانه آزمایشگاههای همکار، افزایش قابلیت پاسخگویی به نیازهای آزمايشگاهی و پژوهشی و تحقيقاتی در دانشگاههای استان یزد، حمایت از تولیدات دانشگاهها در حيطه تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی، توسعه همکاریهای علمی و پژوهشی با سایر آزمایشگاههای ملی و بینالمللی و اتصال هزاران آزمایشگاه و کارگاه به یکدیگر را بخشیاز ویژگیهای سامانه همکار آزاد (ساها) دانشگاه آزاد اسلامیدانست.

مسئول آزمایشگاهها و کارگاههای دانشگاه آزاد اسلامیاستان یزد خاطرنشان کرد: سامانه جدید آزمایشگاهی (نما)توسط اداره فناوری و اطلاعات واحد يزد میتواند گام بلندی در عرصه استفادهکنندگان از خدمات آزمايشگاهی در داخل استان یزد بردارد.

جعفرینسب افزود: کلیپ و کتابچهای از قابلیتهای این سامانه تهیه شده و در اختیار استادان و دانشجویان قرار گرفته است.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: راه‌اندازی سامانه آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های دانشگاه آزاد یزد

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فعالیت 2 هزار صنعتگر در بخش ساخت طلا و جواهرات یزد

تبليغات
بانک پاسارگاد