10:55:05 - یکشنبه 11 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه‌اندازی معادن جدید منوط به بررسی‌های حوزه محیط‌زیست است
راه‌اندازی معادن جدید منوط به بررسی‌های حوزه محیط‌زیست است
محمدعلی طالبی با اشاره به تأکیدات رئیس‌جمهور مبنی بر فعال‌سازی سرمایه‌های منجمد، گفت: این فعال‌سازی شامل اکتشاف معادن جدید، بهره‌برداری مناسب از معادن شناسایی‌شده و فعال کردن معادن غیرفعال است.

شعار سال: نشست شورای معادن استان یزد به ریاست استاندار و با حضور نماینده شهرستان‌های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون معدن مجلس، نماینده مردم شهرستان‌های تفت و میبد در مجلس، نماینده مردم شهرستان اردکان و جمعی از مسئولین استان در سالن حمیدیا استانداری برگزار شد.

خبر جدید  سبز شدن محور عقدا تا اردکان

محمدعلی طالبی در این نشست با اشاره به تأکیدات رئیس‌جمهور مبنی بر فعال‌سازی سرمایه‌های منجمد، گفت: این فعال‌سازی شامل اکتشاف معادن جدید، بهره‌برداری مناسب از معادن شناسایی‌شده و فعال کردن معادن غیرفعال است.

استاندار یزد بابیان اینکه راه‌اندازی معادن جدید منوط به بررسی‌های کارشناسانه حوزه محیط‌زیست است، اذعان داشت: بازدید از معادن مشابه در دیگر استان‌ها ازجمله برخی اقدامات استان یزد برای اطمینان از آسیب حداقلی معادن جدید به محیط‌زیست هستند.

خبر جدید  رییس خزانه یزد تحقق درآمد یک درصد عوارض فروش معادن را خواستار شد

استاندار در پایان با اشاره به پیگیری‌ها و اقدامات استان برای تحقق سهم استان از فروش معادن و فعالیت‌های معدنی عنوان کرد: ‌با وصول مطالبات استان می‌توان کسری بودجه استان و اعتبارات لازم برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی را تأمین کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری می متالز، تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۳۱۳۶۴ ، me-metals.ir

خبر جدید  آتش گرفتن خودرو حامل مهاجران افغان ارتباطی به اصابت گلوله نداشته

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال