12:35:48 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رتبه نخست مرکز تحقیقات زیست‌فناوری دانشگاه آزاد اشکذر در کشور
رتبه نخست مرکز تحقیقات زیست‌فناوری دانشگاه آزاد اشکذر در کشور
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از کسب رتبه نخست مرکز تحقیقات زیست‌فناوری واحد اشکذر در رشته غیرپزشکی در کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد،مراسم تجلیل از دانشجویان گروه زیستشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر که در رویداد استارتآپ کسبوکارهای دانشجویی استان یزد موفق به کسب رتبه سوم شده بودنددر سالن جلسات دانشکده تحصیلات تکمیلی این دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با قدردانی از حضور دانشجویان و دستاندرکاران شرکتکننده در این رویداد، هدف از برگزاری این مراسم را تشویق و بزرگداشت افرادی دانست که در رویداد استارتآپ کسبوکارهای دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد رتبه سوم را کسب کردند.

محمود دهقانی اشکذری اضافه کرد: هدف از آموزش در مراکز علمی باید با سه دیدگاه آموزش دانش، رویکرد مهارتی و رویکرد نگرشی انجام شود که اگر جنبه دوم و سوم انجام نشود به هدف آموزش عالی دست نیافتهایم.

خبر جدید  سخنان رئیس‌جمهور در جمع مردم یزد، کار ما را برای ادامه راه راحت تر کرد

وی افزود: مهارت تحقیق شامل جمعآوری اطلاعات، دستهبندی اطلاعات، فرضیهسازی و ارائه نتایج استو مهارت براساس تکرار و تمرین به وجود میآید و منظور از مهارتبرقراری ارتباط این است که در کمترین فرصت به بهترین روش، مطالب خوب خود را ارائه کنید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر ادامه داد: از جمله مصادیق انجام کار پژوهشی استارتآپ است که با همت حوزه پژوهش و مدیر گروه و رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد، این نتیجه حاصل شد.

وی به توفیقات علمی واحد اشکذر در سال گذشته اشاره کرد و متذکر شد: در سال گذشته مرکز تحقیقات زیست فناوری پزشکی اشکذر از بین ۴۰ مرکز تحقیقات کشور در رشتههای غیرپزشکی اول و در رشتههای پزشکی دوم شدیم و امکانات و استادان خوبی در دانشگاه داشته و با دانشگاههای دیگر ارتباط داریم.

خبر جدید  موانع تحقق درآمدهای غیرشهریه‌ای دانشگاه آزاد ابرکوه بررسی شد

در ادامه این مراسمسیدمرتضی سیفتی عضو هیئت علمی و مدیر گروه زیستشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با قدردانی از حمایت رئیس دانشگاه و تلاشهای مسئول باشگاه، کسب مقام سوم در این رویداد علمی را به دانشجویان تبریک گفت و خاطرنشان کرد در این رویداد، ایده خوبی مطرح شد و انجمن علمی گروه زیستشناسی باید کارگروههایی در این زمینه تشکیل دهد.

خبر جدید  کاهش 50 درصدی ازدواج در یک سال اخیر/ ثبت 15 طلاق به ازای هر یکهزار نفر در دو سال گذشته

وی افزود: رویکرد ما پژوهشی و تجاری است و مسئولان دانشگاه نیز کمک میکنند، بهطوریکه دانشگاه بستر کار را فراهم کرده است.

عضو هیئت علمی و مدیر گروه زیستشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در پایان توضیحاتی درباره ایدههای مطرح شده در این استارتآپ و برگزاری دورههای یادگیری مسیر استارتآپ مثل خلاقیت و کارآفرینی ارائه کرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه از هفت نفر از دانشجویان رشته زیستشناسیحائز رتبه سوم و یک نفر از دانشجویان رشته برق عضو تیم گروه اول برگزیده در رویداد کسبوکار دانشجویی تجلیل شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد