12:13:47 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رزمایش طرح نوروزی پلیس در یزد برگزار می‌شود؛ استقرار تمام اکیپ‌ها از ۲۵ اسفند
رزمایش طرح نوروزی پلیس در یزد برگزار می‌شود؛ استقرار تمام اکیپ‌ها از ۲۵ اسفند
فرمانده نیروی انتظامی استان یزد با بیان اینکه رزمایش طرح نوروزی پلیس در یزد برگزار می‌شود، از استقرار تمام اکیپ‌های نوروزی پلیس یزد از ۲۵ اسفند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سردار محمدرضا میرحیدری صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران یزد با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز به عنوان یک مرجع تاثیرگذار در سطح منطقه و جهان تبدیل شده اظهار داشت: تمام تلاش دشمنان برای برهم زدن امنیت داخلی ایران با همدلی و توجهی که دستگاههای امنیتی داشتند و با عنایات الهی و پشتیبانی مردم عزیزمان خنثی شده است.

وی تصریح کرد: مهمترین مطالبه ملت امنیت است و همه دستگاهها و نهادهای مختلف در کشور باید از این نعمت به عنوان مهمترین دستاورد انقلاب حراست و حفاظت کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد با بیان اینکه پلیس امروز با صلابت در خدمت مردم قرار دارد گفت: همانطوری که امروز ایران از امنترین نقاط جهان شناخته میشود، استان یزد هم از امنترین استانهای کشور ایران است.

میرحیدری با تاکید بر اینکه در تمامی شاخصهای امنیتی در استان یزد پیشرفتهای خوبی مشاهده کردیم خاطرنشان کرد: هر ساله در روزهای پایانی سال با توجه به افزایش فعالیتهای اقتصادی، خرید عیدانه و افزایش سفرهای درون شهری، برنامههای ویژهای داریم که در جهت تحکیم انضباط اجتماعی و امنیت جامعه، کاهش حوادث و تصادفات که از انتظارات به حق جامعه است، طرحهای خودمان را دنبال میکنیم.

وی با بیان اینکه در استان یزد تعامل بسیار خوبی با همه دستگاهها در حوزههای امنیتی وجود دارد خاطرنشان کرد: سه برنامه اصلی برای این ایام پیشبینی شده که طرح ارتقای امنیت اجتماعی در اسفند ماه با توجه به شرایطی که در بحث بازار و افزایش سفرهای داخل شهری داریم از جمله این طرحها است.

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: کنترل افراد سابقهدار و مجرمینی که در توزیع مواد مخدر نقش داشتند از جمله برنامههای این طرح است که با جدیت دنبال میشود تا شاهد بالاترین شاخصهای امنیتی در کشور باشیم.

خبر جدید  تغییر کاربری برخی مدارس یزد منابع خوبی را برای آموزش و پرورش در پی دارد

میرحیدری تصریح کرد: از ابتدای اسفند، همکاران ما در حوزه راهور با حضور گسترده خود، تمام توان خود را برای روانسازی ترافیک به ویژه در حوزه مرکز شهر و بازار به کار گرفتند و سایر نیروهای پلیس در استان هم فعالیتهای بالایی در حوزه شاخصهای مختلف امنیتی و اجتماعی انجام دادند.

وی از شناسایی باند سرقت خودرو و قطعات خودرو و همچنین باند سرقت کیف در استان یزد خبر داد و گفت: در حوزههای کشف سرقت در استان اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و شاهد نتایج بسیار مناسبی در این حوزه بودهایم.

خبر جدید  ۲۱۹ پروژه ‌برای بهبود وضعیت سلامت مردم استان یزد تصویب شد‌

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد از برگزاری رزمایش طرح نوروزی در استان یزد از ۲۳ اسفند خبر داد و گفت: این رزمایش با مشارکت دستگاههای خدماتی و همکار از جمله راهداری، امداد و نجات، اورژانس، امداد خودرو، آتشنشانی و شهرداریها برگزار میشود.

میرحیدری با اشاره به درپیش بودن چهارشنبه آخر سال عنوان کرد: با به کار گیری تمام توان پلیس در جهت استقرار در مراکز شهر، تفرجگاهها و پارکها، در راستای کاهش ناهنجاریها و جلوگیری از آزار مردم اقدامات لازم صورت میپذیرد.

وی تصریح کرد: پلیس امنیت استان یزد از ماههای گذشته در ارتباط با افرادی که نسبت به تولید، توزیع و فروش مواد محترقه خطر آفرین مبادرت کنند، برنامههای خود را آغاز کرده و به صورت جدی در راستای شناسایی مراکز تولید و توزیع این مواد پیگیریهای زیادی انجام داده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد با اشاره به جمعآوری اقلام بسیار زیادی از این مواد در استان یزد خبر داد و عنوان کرد: قانون در ارتباط با این افراد کاملا صریح است و جرایم سنگینی برای چنین تخلفاتی که سلامت و امنیت جامعه را به خطر میاندازند در نظر گرفته شده است.

میرحیدری خاطرنشان کرد: تشکیل پرونده برای این افراد سبب میشود که آنها تا پایان تعطیلات نوروزی تحت نظارت باشند و خودروهایی هم که مخل آسایش جامعه شوند هم به همین ترتیب با تشکیل پرونده تا پایان تعطیلات نوروزی نگهداری میشوند.

خبر جدید  ۶۲ درصد از زکات جمع آوری شده در یزد در امور محرومان هزینه شد

وی افزود: در ارتباط با جمعآوری معتادین متهاجر با تمام ظرفیت فعالیت کرده و در راستای رفع دغدغه و نگرانی خانوادهها اقدامات قابل توجهی صورت گرفته و درصد قابل توجهی از این افراد جمعآوری شدهاند و مابقی هم با کمک شهروندان تا پایان اسفند جمعآوری و به مدت ۸۰ روز نگهداری میشوند.

فرمانده با اشاره به اینکه قرارگاه نوروزی پلیس استان یزد از ۲۵ استان کار خود را آغاز میکند عنوان کرد: تمام ردههای استان از این تاریخ به صورت صد در صدی با همکاری پلیس افتخاری و بسیج ماموریتهای خود را آغاز میکند.

میرحیدری از ایجاد ایستگاههای نوروزی پلیس در ۸ نقطه مرکز استان و ۱۸ نقطه در سراسر استان یزد خبر داد و تصریح کرد: همکاران ما با استقرار در این مناطق، در راستای برقراری نظم و امنیت حضوری فعال خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه بحث کنترل اتباع خارجی در صدر فعالیتهای پلیس قرار گرفته گفت: با جدیت در راستای شناسایی اتباع غیرمجازی که در این ایام به دنبال سوء استفاده و حضور در استان هستند حرکت میکنیم.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد