18:08:53 - شنبه 29 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس مدافعان انقلاب هستند/بی تفاوتی نسبت به انقلاب، هدف دشمنان است
رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس مدافعان انقلاب هستند/بی تفاوتی نسبت به انقلاب، هدف دشمنان است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم با بیان اینکه رزمندگان و ایثارگران، مدافع انقلاب اسلامی هستند، گفت: امروز امنیت و آرامش خود را مدیون خون شهدا، ایثار و از خود گذشتگی جانبازان هستیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خاتم، سرهنگ دوم پاسدار حسین آزادی نژاد در همایش بزرگ رزمندگان و ایثارگران که در مرکز […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم با بیان اینکه رزمندگان و ایثارگران، مدافع انقلاب اسلامی هستند، گفت: امروز امنیت و آرامش خود را مدیون خون شهدا، ایثار و از خود گذشتگی جانبازان هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خاتم، سرهنگ دوم پاسدار حسین آزادی نژاد در همایش بزرگ رزمندگان و ایثارگران که در مرکز شهرستان صورت گرفت با بیان اینکه رزمندگان و ایثارگران، مدافع نظام و انقلاب اسلامی هستند، گفت: امروز امنیت و آرامش خود را مدیون خون شهدا، ایثار و از خود گذشتگی جانبازان و استقامت آزادگان و صبر و بردباری خانواده‌های آنان می‌دانیم و با نقشه اصلی دشمنان که بی تفاوتی نسبت به انقلاب می‌باشد جلو گیری میکنیم. آزادی نژاد با اشاره به اینکه خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام هستند، اظهار داشت: خانواده‌های شهدا وارثان خون شهدا و انتقال دهنده پیام شهدا به جامعه هستند.
وی تصریح کرد: والدین عزیز شهدا بهترین و پاکترین فرزندان خود را تقدیم راه دین، اسلام، قرآن و حریم آل ا… کردند و آن را بزرگترین افتخار می‌دانند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم گفت: تاریخ ایثارگری‌های جانبازان چراغ راه آینده مردم ما خواهد بود و همانطور که حضرت ابوالفضل العباس (ع) الگوی جانبازان بود، امروز خود این جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس، الگوی مدافعان حرم و آزادگان جهان هستند
وی افزود: یکی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص جانبازان گفت: ایشان جانبازان را شهدای زنده دانسته‌اند. این شهدای زنده همچنان رسالت خود را در جامعه دنبال می‌کنند و در عرصه‌ها و صحنه‌های گوناگون نقش آفرین هستند و اگر آن روز جنگ به شکل سخت و فیزیکی جریان داشت، امروز جانبازان ما نقش آفرینان صحنه جنگ نرم هستند.
سرهنگ آزادی نژاد ادامه داد: دو صفت بسیار برجسته حضرت ابوالفضل العباس (ع) بصیرت و وفاداری بود و این دو صفت در جانبازان نیز که ایشان را الگوی خود قرار داده‌اند به خوبی متبلور شده است. تاریخ ایثارگری‌های جانبازان چراغ راه آینده مردم ما خواهد بود و اگر حضرت ابوالفضل العباس (ع) الگوی جانبازان بود، امروز خود این جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس الگوی مدافعان حرم و آزادگان جهان هستند.

خبر جدید  افتتاح بیش از 160 طرح بهداشتی تا پایان سال

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد