14:42:50 - چهارشنبه 23 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رسیدن به منطقه خلاق و فرهنگی نیازمند عبور از شهرهای هوشمند است
رسیدن به منطقه خلاق و فرهنگی نیازمند عبور از شهرهای هوشمند است
یزد ـ معاون مطالعاتی کمیسیون ملی یونسکو ـ ایران گفت: برای رسیدن به منطقه خلاق فرهنگی باید از شهرهای هوشمند عبور کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن نامور مطلق امروز در مراسم افتتاح دفتر منطقه‌ای یونسکو در یزد که در شورای شهر یزد برگزار شد، اظهار داشت: امروز توسعه اشکال جدیدی پیدا کرده و تنها در توسعه صنعتی و اقتصادی خلاصه نمی‌شود.

وی عنوان کرد: امروز صنعت و اقتصاد در بسیاری از کشورها حرف اول در زمینه توسعه را می‌زند اما در کشور ما به دلیل سابقه طولانی فرهنگی، تنها صنعت نباید محور توسعه باشد.

خبر جدید  ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی به آسایشگاه سالمندان تفت رسید

نامور مطلق بیان کرد: جهان امروز با برخی معانی جدید از جمله شهر فرهنگی و خلاق و حتی اقتصاد خلاق و فرهنگی مواجه است و این معانی دروازه‌های جدید توسعه به شمار می روند.

معاون مطالعاتی کمیسیون ملی یونسکو ـ ایران تصریح کرد: برای رسیدن به یک منطقه خلاق و فرهنگی باید از شهرهای یادگیری و هوشمند گذر کرد که خوشبختانه در شهر یزد تمهیداتی در این زمینه‌ها اندیشیده شده است.

خبر جدید  تفاهم‌نامه مثلث طلایی گردشگری کشور اجرایی می‌شود

نامور مطلق افزود: استان یزد به تدریج باید معنای جدید صنعت را در خود نهادینه کرده و به این سمت حرکت کند تا بتوانیم در آینده نزدیک از همه ظرفیت‌های فرهنگی و صنعتی استان استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از بهترین کارهایی که باید در شهر یزد انجام شود این است که در این شهر فرصت‌سازی کنیم و در کنار این فرصت‌سازی‌ها از فرصت‌های ایجاد شده در سطح ملی و بین‌المللی نیز استفاده کنیم.

خبر جدید  پایگاه انتقال خون یزد در روز عاشورا فعال است

معاون مطالعاتی کمیسیون ملی یونسکو ـ ایران با ابراز خرسندی از راه اندازی دفتر منطقه ای نمایندگی یونسکو در یزد عنوان کرد: این امر اتفاق مهمی برای شهر فرهنگی یزد است و می تواند فرصت‌های بسیاری را برای این شهر ایجاد کند.

کد خبر ۴۵۲۱۰۲۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد