18:17:36 - پنج‌شنبه 4 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد ۴۶ درسدی اسکان نوروزی در مدارس استان یزد
رشد ۴۶ درسدی اسکان نوروزی در مدارس استان یزد
ایلنا: مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: تا چهاردهم فروردین ماه سال جاری ۵۴۵ هزار و ۲۶۷ نفر روز در پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش ساماندهی و اسکان یافتند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: تا چهاردهم فروردین ماه سال جاری ۵۴۵ هزار و ۲۶۷ نفر روز در پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش ساماندهی و اسکان یافتند.

به گزارش ایلنا، عباسعلی دانافربا اشاره به اینکه در اولین روز از اسکان۱۷ پایگاه کار پذیرش مسافران نوروزی را در ۳ هزار و ۵۰۰ کلاس درس در ۳۸۰ مدرسه آغاز کردند، گفت:با توجه به استقبال زیاد مسافران نوروزی از استان یزد و این که بیش از نیمی از کشور درگیر بارندگی های سیل آسا و بحران های ناشی از آن بود افزایش ۴۶ درصدی رشد مسافران (نفر روز) نسبت به سال ۹۷ را داشتیم.

وی افزود:با تکمیل ظرفیت ستادهای اسکان موجود با برگزاری چندین نشست اضطراری اسکان، بر ضرورت استفاده از همه فضاها تصمیم گیری شد و همکاران ما در پذیرش و اسکان با مفروش کردن سالن های ورزشی، در اختیار گرفتن حسینیه ها و سالن های نمایشگاه ها و پارکینگ های مسقف شهرداری جهت اسکان مسافران نوروزی اقدام کردند.

بنابر گزارش روابط عمومی این اداره کل، دانافرد از افزایش ۳۲ درصدی پذیرشتعداد خانوار در ایام نوروز خبر داد و گفت: از شروع فعالیت ستاد اسکان آموزش و پرورش ۵۹ هزار و ۷۰۸ خانوار در پایگاه های اسکان آموزش و پرورش استان یزد پذیرش شدند که این آمار نسبت به سال ۹۷ با رشد ۳۲ درصدی همراه بود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد خاطرنشان کرد: دراین مدت ۸۴۲ نفر از پرسنل اداری، آموزشی و خدماتی وظیفه راهنمایی، هدایت، اسکان و پذیرایی از میهمانان نوروزی را برعهده داشتند.

خبر جدید  وضعیت نامساعد آبخوان های یزد به دلیل لوله زایی و فرونشست زمین


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد