به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، "علی صالحی" در این نشست که با حضور اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد، ضمن تشریح فعالیت های آموزشی، فرهنگی و رفاهی این شورا گفت: ضروری است روابط عمومی های دستگاه های استان، روابط عمومی مردم باشند و در جامعه به اعتماد، امید و آرامش مردم کمک کنند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد بر ضرورت اطلاع رسانی موثر و مبتنی بر خدمت به مردم و نه سازمان محور و مدیرمحور تاکید کرد و ادامه داد: برخی مدیران به جای خدمت به مردم به دنبال تبیین مواضع و بیان دیدگاه های خود هستند که این برای جامعه روابط عمومی بسیار مضر است.

صالحی در رابطه با ضرورت گزینش افراد توانمند و باسابقه برای حوزه روابط عمومی در دستگاههای استان، خاطرنشان کرد: در صورت انتصاب مدیر روابط عمومی بدون مشورت و اعلام نظر هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان عضویت فرد به رسمیت شناخته نمی شود و با دستگاه مربوطه در این حوزه همکاری نمی شود.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در پایان سخنان خود گفت: تاکنون هشت محور از بندهای سند راهبردی روابط عمومی های استان اجرایی شده است و تا پایان سال جاری، بیست محور از ۵۵ محور این سند با همت جامعه روابط عمومی های استان عملیاتی می شود.

گفتنی است در این نشست، اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان پیشنهادها و انتقادهای خود از عملکرد هیئت رئیسه شورا را ازجمله تحول در شیوه برگزاری دوره های آموزشی، تدوین جدول زمان بندی مناسبت های مذهبی و ملی، همکاری مدیران روابط عمومی دستگاه ها و نهادها برای برگزاری مطلوب آیین ها و تقویت فعالیت های رفاهی مطرح کردند.

خبر جدید  فرار بار در یزد بیداد می‌کند/ بیش از 30 درصد فرار بار استان در بخش معادن است