1:45:39 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رونمایی از دو کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
رونمایی از دو کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
دو کتاب تخصصی «چادر» و «مسافران کهکشان» در دانشگاه آزاد اسلامی یزد با حضور رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، صبح امروز با حضور حجتالاسلام مصطفی رستمی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههااز دو کتاب تخصصی «چادر» و «مسافران کهکشان» در دانشگاه آزاد اسلامی یزد رونمایی شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در این مراسم گفت: یکی از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی یزد، تقدیم ۹ شهید در زمان دفاع مقدس بود که آنها فارغالتحصیل دانشگاه شهادت و رشادت شدند.

خبر جدید  722 پروژه در یزد افتتاح می‌شود/ ایجاد 3 هزار و 945 فرصت شغلی

محمدرضا دهقانیاشكذری با توضیح مختصری از دو کتاب گفت: یکی از این کتابهازندگینامه ۱۱ شهید دانشجوی این دانشگاه بوده وکتاب دوم محصول پژوهشی استادان رشته هنر در ارتباط باحجاب چادر است.

وی در این مراسم با بیان افتخارات این دانشگاه گفت: تقدیم ۹شهید در زمان دفاع مقدس بود که آنها فارغالتحصیل دانشگاه شهادت و رشادت شدند از جمله افتخارات این دانشگاه است.

خبر جدید  سرانه تماشاگران سینما در استان یزد مناسب است

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزدافزود: از ابتدای راهاندازی این دانشگاهیادگار ارزشمند حضرت زهرا سلامالله علیها یعنی چادر به عنوان پوشش اصلی حفظ کرده و بر آن تأکید داریم.

به گزارش آنا، معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد، حجتالاسلام علی حرزاده رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاههای استان یزد، معاونان و مدیران نهاد و استادان گروه معارف دانشگاههای استان یزد در این مراسم در محل مسجد شهیدصدوقی (ره) دانشگاه آزاد اسلامی یزد حضور داشتند.

خبر جدید  دفاع مقدس انسان‌هایی در تراز انقلاب به جامعه معرفی کرد

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد