13:18:26 - جمعه 11 سپتامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس خزانه یزد تحقق درآمد یک درصد عوارض فروش معادن را خواستار شد
رییس خزانه یزد تحقق درآمد یک درصد عوارض فروش معادن را خواستار شد
رییس خزانه معین یزد بر تحقق درآمدهای استان از محل یک درصد عوارض فروش معادن تاکید کرد و گفت: پارسال ۲ هزار و ۸۷۰ میلیارد ریال در این بخش بایستی به خزانه واریز می شد که تنها ۵۹۰ میلیارد ریال آن وصول شد.

شعار سال:سعید نورایمانی در نشستی به مناسبت هفته دولت افزود: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی و اجتماعی ، بهره برداران معادن باید یک درصد عوارض فروش را به خزانه واریز کنند که این امر امسال اجرا شد و از سال های ۹۶ تا ۹۸ محقق نشده است.

وی با بیان اینکه امسال ۹۴ درصد درآمد های مصوب استان تاکنون محقق شده است، اضافه کرد: در صورتی که بدهی های عوارض فروش معادن پرداخت شود، گشایش خوبی در اعتبار جاری و عمرانی به وجود خواهد آمد.

خبر جدید  ظرفیت های قانونی استان برای رونق مسکن/ ایجاد فر‌آیند مهاجرت معکوس به روستاها با واگذاری زمین

معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی یزد خواستار پرداخت اعتبار بهره مالکانه معادن شد و گفت: طبق قانون بودجه سال ۹۲ می بایستی مبلغی در این خصوص پرداخت شود که این طلب هنوز وجود دارد.

وی در بخشی از سخنانش با اشاره به اقدامات دولت در بخش مالی از الکترونیکی شدن سامانه فعالیت های خزانه استان با راه اندازی سامانه های مختلف خبر داد و گفت: به زودی تمامی خدمات لکترونیکی می شود.

خبر جدید  بازآفرینی رویکردی موثر در پایداری شهری و محلات است

وی نظارت مالی دستگاه های اجرایی، ساماندهی خودروهای دولتی ناوگان دولتی، اجرای حسابداری تعهدی و مدیریت حساب های بانکی را از فعالیت های این بخش اعلام کرد و گفت: بدهی ها و مطالبات دولت در استان یزد به روز و مشخص است.

وی با اشاره به تغییر و تحولات در فعالیت های مالی، خواستار اصلاح قانون محاسبات در مجلس شورای اسلامی شد.

خبر جدید  فروش کبابی اندام حرام گوسفند!

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی می متالز، تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۹، کدخبر:۱۲۷۲۸۴،www.me-metals.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال