14:53:24 - یکشنبه 23 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زنگ مهر و مقاومت در مدارس بهاباد نواخته شد
زنگ مهر و مقاومت در مدارس بهاباد نواخته شد
زنگ مهر و مقاومت همزمان با اول مهر، بازگشایی مدارس و دومین روز هفته دفاع مقدس در مدارس شهرستان بهاباد نواخته شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از بهاباد، آیین نمادین بازگشایی مدارس و نواخته شدن زنگ مهر و ایثار و مقاومت روز یکشنبه با حضورفرماندار، امام جمعه، رئیس آموزش و پرورش، رئیس شورای اسلامی شهر، […]

زنگ مهر و مقاومت همزمان با اول مهر، بازگشایی مدارس و دومین روز هفته دفاع مقدس در مدارس شهرستان بهاباد نواخته شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از بهاباد، آیین نمادین بازگشایی مدارس و نواخته شدن زنگ مهر و ایثار و مقاومت روز یکشنبه با حضورفرماندار، امام جمعه، رئیس آموزش و پرورش، رئیس شورای اسلامی شهر، مسئولان، اولیا و دانش آموزان این شهرستان در آموزشگاه برکت خلیج فارس احمد آباد بهاباد برگزار شد.
این آیین به دلیل همزمانی با ماه محرم در فضایی عرفانی و همراه با مداحی و سوگواری سید و سالار شهدا برپا شد.
مدیر آموزش و پرورش بهاباد گفت: امروز ۲۷۰۰ دانش آموز این شهرستان سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.
در این مراسم آموزشگاه برکت خلیج فارس احمدآباد بهاباد با حضور امام جمعه، فرماندار ومسئولان افتتاح شد این آموزشگاه در زمینی به مساحت ۱۳۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال از طریق کمک خیرین طرح برکت احداث گردیده است و با ساخت این آموزشگاه ۶ کلاس درس به مدارس بهاباد اضافه شد و روستای احمد آباداز نظر فضای آموزشی با هیچ کمبود فضای آموزشی روبرو نیست.
درپایان پس از نواختن زنگ مهر و مقاومت دانش آموزان به کلاس‌های در س. خود رفتند و سال تحصیلی جدید را آز کردند.
در این مراسم فرماندار و، امام جمعه بهاباد در سخنانی آغاز سال تحصیلی را به دانش آموزان تبریک گفتند و از آنان خواستند در توسعه علم تلا ش کنند.

تبليغات
بانک پاسارگاد