12:44:56 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت دانشکده مهندسی برق دانشگاه یزد آغاز شد
ساخت دانشکده مهندسی برق دانشگاه یزد آغاز شد
یزد – ایرنا – ساخت دانشکده مهندسی برق دانشگاه یزد همزمان با بیست و هفتمین همایش مهندسی برق ایران در این دانشگاه با حضور محمدرضا عارف رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دانشگاه یزد، رئیس دفتر طرح ‌های عمرانی دانشگاه گفت: دانشکده برق در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع و با ۹ هزار و ۱۸۵ مترمربع زیربنا در سایت اصلی ساخته می ‌شود.
سیدمنصور بیدکی با بیان اینکه مرحله نخست ساختمان دانشکده به مدت ۲ سال در سه طبقه ساخته می‌شود، خاطرنشان کرد: در این ارتباط افزون بر ۲۷۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است، امیدواریم با حمایت خیران و تأمین اعتبار دولتی، روند احداث تسریع شود.
استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت، ۶۸ مرکز آموزش عالی و ۱۰۰ هزار دانشجو دارد که از این تعداد، حدود ۱۴ هزار نفر در دانشگاه یزد تحصیل می‌کنند.
دانشگاه یزد افزون بر ۴۰۰ عضو هیات علمی و ۱۰۰ رشته تحصیلی دارد.
بیست و هفتمین گردهمایی مهندسی برق ایران روز سه شنبه با هدف گسترش دانش فنی از طریق ایجاد محیطی برای تبادل نظر علمی و فنی، ارائه آخرین یافته ‌های پژوهشی و تشویق محققان به مشارکت بیشتر در این ارتباط در دانشگاه یزد آغاز شد.
محورهای اصلی همایش سه روزه الکترونیک، قدرت، کنترل، مخابرات، صنعت و اقتصاد برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی است.
همزمان با برگزاری همایش کارگاه ‌های آموزشی، میزگرد‌های تخصصی، مسابقه ها و چالش‌ های علمی و صنعتی با حضور صاحب ‌نظران دانشگاهی، صنعتی و سازمان‌ های مرتبط در حال برگزاری است.
۷۵۳۲/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  کاهش حوادث رانندگی خدمات رسانی را در کشور افزایش می دهد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد