19:29:42 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سازش ۷۷ درصدی پرونده های ارجاعی به مشاوره پلیس یزد
سازش ۷۷ درصدی پرونده های ارجاعی به مشاوره پلیس یزد
ایلنا: فرمانده انتظامی استان با اشاره به اقدامات مراکز مشاوره پلیس در کاهش تشکیل پرونده های قضایی گفت: ۷۷ درصد از پرونده های ارجاعی به مراکز مشاوره پلیس به صلح و…

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اقدامات مراکز مشاوره پلیس در کاهش تشکیل پرونده های قضایی گفت: ۷۷ درصد از پرونده های ارجاعی به مراکز مشاوره پلیس به صلح و سازش ختم شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمدرضا میرحیدری در جمع مشاوران و مددکاران پلیس استان یزد ضمن اشاره به جنگ روانی و اقتصادی دشمن علیه کشور اظهار داشت: پلیس یک دستگاه تاثیرگذار در جامعه برای کاهش تبعات مشکلات و آسیب های اجتماعی است.

خبر جدید  شناسایی 100 پروژه با اهمیت استان در حوزه عمرانی یزد

وی با بیان اینکه اقدامات پلیس در افزایش آرامش و کاهش نگرانی و دغدغه مردم تاثیرگذار است افزود: نیروی انتظامی باید در جهت کاهش آسیب های اجتماعی از دیگر دستگاه های همکار مطالبهگری کند.

میرحیدری در ادامه ضمن اشاره به اقدامات فرهنگی معاونت اجتماعی در سطح جامعه تصریح کرد: معاونت اجتمای نیز یک مجموعه فرهنگی است که نتیجه زحمات و تلاشهای آن در کاهش فشار کاری دیگر مجموعه های نیروی انتظامی تاثیرگذار است.

خبر جدید  انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در زندان مرکزی یزد/11میلیارد ریال گردش مالی اعضای باند

فرمانده انتظامی استان یزد اقدامات دوایر مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی را در پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی و کاهش جرایم، تاثیرگذار دانست.

میرحیدری خاطرنشان کرد: با شرایط کنونی جامعه رسالت سنگینی بر عهده ما قرار دارد و باید تلاش کنیم با ایجاد محیطی آرام در دوایر مشاوره بخشی از مشکلات مردم را بکاهیم.

خبر جدید  95 درصد مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد محقق شده است


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد