به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، مسعود شریعتی با اعلام این موضوع گفت: به دنبال بارش باران و شرایط خاص جوی آب و هوا و بر حسب دستور وزیر ورزش و جوانان و استاندار یزد، سالنهای ورزشی این شهر برای اسکان مسافران نوروزی تجهیز و آماده شدند.

وی افزود : در این راستا با هماهنگی های انجام شده با ستاد ساماندهی مسافرین نوروزی و ستاد بحران استان پذیرای مسافرین به تعداد ۵۳۲ خانوار در سالن های ورزشی شهید صدوقی ،سالن شش هزار نفره شاهدیه، سالن کوثر بانوان و سالن ۱۷ شهریور زارچ در هفته اول عید باستانی نوروز در سطح شهرستان یزد بودیم و همچنین دیگر سالنهای ورزشی سراسر استان نیز آمادگی پذیرایی مسافرین نوروزی هستند.

خبر جدید  ثبت یزد به عنوان شهر ‌میراث جهانی را به فرصت جذب گردشگران بدل کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ادامه داد: تلاش و همت مضاعف کلیه عوامل اجرایی در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان یزد در جهت جلب رضایت میهمانان و گردشگران نوروزی و سایر شهروندان است که ما نیز در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و تمامی اماکن و سالنهای ورزشی در اختیار مدیریت بحران خواهد بود و اماده خدمت رسانی به مسافرین هستیم.

خبر جدید  رتبه نخست یزد در جذب سرمایه گذار خارجی/ جذب یک میلیارد یورو در استان

شریعتی ضمن ابراز همدردی و تسلیت به هموطنان سیل زده کشورمان گفت: تا کنون ورزشکاران، هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد جوانان استان نیز کمکهای خود را به مردم سیل زده کشورمان ارائه کرده اند.