19:22:16 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سطح چاه‌های یزد، سالیانه ۷۷ سانتیمتر افت دارد
سطح چاه‌های یزد، سالیانه ۷۷ سانتیمتر افت دارد
ایلنا: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد گفت: سطح چاه‌های یزد سالیانه ۷۷ سانتیمتر افت دارد؛ این افت در هرات سالیانه ۵۰ سانتیمتر، در مروست ۵۵ و در ابرکوه ۸۹ سانتیمتر است. …

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد گفت: سطح چاه‌های یزد سالیانه ۷۷ سانتیمتر افت دارد؛ این افت در هرات سالیانه ۵۰ سانتیمتر، در مروست ۵۵ و در ابرکوه ۸۹ سانتیمتر است.

به گزارش ایلنا، نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان خاتم، با حضور محمد مهدی جوادیان زاده مدیرعامل شرکت آب منطقهای یزد و دیگر اعضای شورا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

محمدمهدی جوادیان زاده در نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان خاتم اظهار داشت: بحث آب، بهرهوری آب و اصول مدیریت صحیح آب از مباحثی هستند که آن را در تمام جلسات گوشزد میکنیم زیرا حیات حوزه کشاورزی و صنعت وابسته به آب است و اگر آب نباشد زندگی هم وجود نخواهد داشت.

خبر جدید  فرآیند ثبت جهانی سرو ابرکوه آغاز شد

وی افزود: چهل درصد جمعیت خاتم در روستا زندگی میکنند و این بیانگر پایداری کشاورزی در این منطقه است.

جوادیان زاده در مورد خاموشی و کنترل آب چاهها اظهار داشت: بر روی ۴۵% از چاههای هرات کنتور نصب شده است و با تأمین منابع و تسهیلات برای کشاورزان در آینده ۱۰۰% این چاهها با کنتور کنترل خواهند شد.

خبر جدید  پلمپ نانوایی های متخلف در مهریز آغاز شد

این مقام مسئول تاکید کرد: تنها راه نجات آب ، اجرای طرح تعادل بخشی منابع آب است سطح چاههای یزد سالیانه ۷۷ سانتیمتر افت دارد، این افت در هرات سالیانه ۵۰ سانتیمتر، در مروست ۵۵ و در ابرکوه ۸۹ سانتیمتر است.

جوادیان زاده در خصوص کاهش و افت منابع آب و عدم تخصیص آب به کشاورزی اظهار داشت اولویت ما اختصاص آب به کشت گلخانهای میباشد.

خبر جدید  تعطیلی کوره‌های آجرپزی دستی و صنعتی به دلیل وضعیت بد اقتصادی/ مقصر گرانی آجر کیست

وی در پایان اظهار داشت: متأسفانه در شهر هرات افت سطح آبهای زیرزمینی و عدم جایگزینی آن باعث عدم تخصیص آب به گلخانههای این شهر شده است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد