به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد وزارت ورزش و جوانان گفت: باتوجه به محدودیت منابع مالی و تامین اعتبارات مورد نیاز، وزارت ورزش و جوانان با برنامه ریزی و همچنین استفاده از قانونی ۲۷ صدم درصد توانسته بسیاری ازپروژه های نیمه تمام را به سرانجام برساند و گام بلندی در توسعه زیرساخت ها بردارد.

موسوی ادامه داد: جوانان و رسیدگی به مسائل این قشر مهم جامعه یکی از رسالت های وزارت ورزش و جوانان است که بسیار مهم و حائز اهمیت است و تلاش وزیر محترم و مدیران این وزارتخانه نیز در این راستا بوده که اقدامات خوب و مثبتی نیز رقم خورده است اما در برخی از زمینه ها نباید غافل بود و می شود کارهای بهتری انجام داد که انتظار داریم با برنامه ریزی نقاط ضعف نیز پوشش داده شود.

خبر جدید  پروانه معادنی که عوارض پرداخت نمی‌کنند، تمدید نمی‌شود

سید ابوالفضل موسوی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان با مدیریت خوب دست اندرکاران ذیربط موفق عمل کرده و عملکرد مثبتی را در بحث توسعه ورزش و زیرساخت ها در نقاط مختلف کشور داشته است.

وی افزود: دکتر سلطانی فر با توجه به سوابق مدیریتی که در جاهای مختلف داشتند و با تجربه و اشرافیت کامل به امور ورزش و جوانان توانسته برنامه های خود را پیش ببرد و عملی کند.

خبر جدید  ‌مسافران نوروزی و مردم از سکونت در کنار رودخانه‌های یزد خودداری کنند

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پروژه های نیمه تمام در تمامی دستگاه ها زیاد است خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی و تامین اعتبارات مورد نیاز، وزارت ورزش و جوانان با برنامه ریزی و همچنین استفاده از قانونی ۲۷ صدم درصد توانسته بسیاری از پروژه های نیمه تمام را به سرانجام برساند و گام بلندی در توسعه زیرساخت ها بردارد.

موسوی ادامه داد: جوانان و رسیدگی به مسائل این قشر مهم جامعه یکی از رسالت های وزارت ورزش و جوانان است که بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و تلاش وزیر محترم و مدیران این وزارتخانه نیز در این راستا بوده که اقدامات خوب و مثبتی نیز رقم خورده است اما در برخی از زمینه ها نباید غافل بود و می شود کارهای بهتری انجام داد که انتظار داریم با برنامه ریزی نقاط ضعف نیز پوشش داده شود.

خبر جدید  اولین همایش بین المللی مدرسه و معماری ایرانی به میزبانی یزد برگزار می‌شود

وی در پایان ابراز داشت: در مجموع عملکرد دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان مثبت بوده اما برخی نمایندگان در بعضی موارد سوالاتی دارند که با حضور وزیر ورزش و جوانان در صحن علنی مجلس و ارائه توضیحات،نمایندگان نیز قطعا قانع خواهند شد.