2:49:33 - شنبه 4 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سند آمایش استان یزد در خرداد ماه نهایی و اجرایی می‌شود
سند آمایش استان یزد در خرداد ماه نهایی و اجرایی می‌شود
استاندار یزد با بیان اینکه سند آمایش استان یزد در خرداد ماه نهایی و اجرایی می‌شود گفت: پشتوانه اعتبارات دولتی برای انجام فعالیت‌های مختلف در استان را به مانند گذشته نداریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد علی طالبی در نشست فرهنگی جمعه یزد که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد با اشاره به اینکه بحث آب یکی از اولویتهای مهم استان یزد اظهار داشت: چهار پروژه مهم در حوزه آب داریم که خوشبختانه با اتفاق نظری که بین مسئولان استان وجود دارد در این چهار پروژه شاهد پیشرفتهای بسیار خوبی هستیم.

استاندار یزد افزود: بحث اقتصاد دانش بنیان، صنایع پاک و هایتک، اقتصاد دیجیتال و کارخانه جات نوآوری، توسعه گردشگری، رفع نابرابریهایی که در شهرستانها وجود دارد و همچنین تقویت سرمایه اجتماعی از دیگر اولویتهای استان یزد است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه یک برنامه آمایش بسیار خوبی در استان رسیدیم گفت: اجماعی در مورد پرداختن به این برنامه وجود دارد و در کمتر استانی مشاهده میشود که هم مسئولان استان، هم ائمه جمعه و هم نمایندگان مجلس تاکید بر اجرای برنامه آمایش داشته باشند که این مسئله در یزد به خوبی قابل مشاهده است.

طالبی با اشاره به اینکه دنبال آماده شدن و نهایی شدن برنامه آمایش استان یزد هستیم خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم که تا خردادماه نسخه نهایی برنامه آمایش استان یزد برای اجرایی شدن آماده شود و از آن به بعد هر کاری در استان میخواهد انجام پذیر، بر اساس برنامه آمایش صورت گیرد که یک چشم انداز بسیار خوبی برای استان و شهرستانهای مختلف پیش بینی شده است.

خبر جدید  نماینده ولی‌فقیه در استان یزد: مرحوم آیت‌الله شاهرودی امید آینده مرجعیت بود

استاندار یزد به شرایط خاص و کاهش اعتبارات دولتی اشاره و خاطرنشان کرد: پشتوانه اعتبارات دولتی برای انجام فعالیتهای مختلف در استان را به مانند گذشته نخواهیم داشت و این مسئله، شرایط را خاص و پیچیده کرده است و برای امسال و سالهای آینده نیز مشخص نیست که به چه شکلی پیش خواهد رفت، بنابراین تاکید و تمرکز ما روی مشارکت مردم است.

خبر جدید  امام جمعه یزد: شوراهای اسلامی شهر به‌جای برگزاری جشن به فکر اشتغال و سفره مردم باشند

وی با بیان اینکه برای اجرای پروژههای مختلف اتفاقات بسیار خوبی در جلب مشارکت مردم رخ داده است گفت: بیش از ۱۰۰ پروژه در کل استان یزد احصا شده که برای هر پروژه مدیر پیگیری تعیین خواهیم کرد و با جدیت آن را دنبال خواهیم کرد و در شش ماه آینده خواهیم دید که چه تحرک و گردش اقتصادی به واسطه شروع و فعالیت در پیگیری پروژهها در کل استان مشاهده به وجود خواهد آمد.

خبر جدید  بیش از ۳ هزار خانه مسافر غیرمجاز در استان یزد قرار دارد

طالبی تقویت فضای همدلی در استان یزد را عاملی برای انجام فعالیتهای مثبت و مفید دانست و گفت: همراهی مردم، مشارکت دولت و بخشی خصوصی و نهادها و دستگاههای ذیربط میتواند شرایط بسیار خوبی را برای استان فراهم کند.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد