19:29:46 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سهم یزد از حجم سرمایه گذاری خارجی زیر ۱ درصد است
سهم یزد از حجم سرمایه گذاری خارجی زیر ۱ درصد است
ایلنا: عضو انجمن اقتصاد دانان ایران با اشاره به سهم اندک یزد در سرمایه‌گذاری خارجی گفت: سهم استان یزد از حجم سرمایه‌گذاری خارجی طرح های مصوب سال ۹۷ کشور زیر ۱ درصد اس…

عضو انجمن اقتصاد دانان ایران با اشاره به سهم اندک یزد در سرمایه‌گذاری خارجی گفت: سهم استان یزد از حجم سرمایه‌گذاری خارجی طرح های مصوب سال ۹۷ کشور زیر ۱ درصد است.

عباس علویراد در گفتوگو با ایلنا در تحلیل گزارش منتشر شده وزارت صنعت اظهار داشت: بر اساس گزارش منتشر شده وزارت صمت از تعداد طرحها، حجم کل سرمایهگذاری خارجی و استان محل اجرای مصوب در هیات سرمایه گذاری خارجی در ۹ ماهه سال ۱۳۹۷ بسیار قابل تامل است.

وی با بیان اینکه از مجموع ۵۰ طرح مصوب در ۹ ماهه سال ۱۳۹۷ سهم استان یزد فقط ۱ طرح بوده است ادامه داد: از مجموع حجم کل سرمایه گذاری این ۵۰ طرح به دلار، سهم استان یزد کمتر از یک درصد و معادل ۴۷/۰ بوده است.

خبر جدید  کشف بیش از 73 کیلو حشیش در خاتم یزد

عضو انجمن اقتصاددانان ایران بیان داشت: از مجموع حجم کل سرمایه گذاری این ۵۰ طرح به یورو، سهم استان یزد کمتر از یک درصد و ۴۵/۰ بوده است.

وی عنوات کرد: این در حالی است که استان یزد به لحاظ توسعه سخت افزاری برای ایجاد و توسعه ظرفیت های تولیدی جهت اشتغال زایی در شرایط فعلی با محدودیت های جدی مواجه است.

خبر جدید  شهر جهانی یزد نیاز به برنامه‌ محوری و طرح جامع دارد

علوی راد با تاکید بر اینکه راهکارهایی برای برون رفت از مشکلات به ویژه اشتغال و تولید وجود دارد که از آن غفلت شده است اظهار داشت: در شرایطی که بسیاری از مشکلات بر استان غالب شده و تولیدکنندگان و کارآفرینان نیز گلایه دارند، راه حل هایی برای حفظ تولید و اشتغال استان یزد در کوتاه مدت وجود دارد که چنانچه مدیریت ارشد استان درخواست نماید قابل ارائه خواهد بود.

خبر جدید  رقابتی جذاب در کورس سراسری بهاره یزد

به گزارش ایلنا، گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت در حالی منتشر شده که تا پیش از این بسیاری از مسئولان از سرمایه گذاری های متعدد خارجی در استان خبر میدادند اما انتشار آمار رسمی از سوی وزارتخانه متولی نشان میدهد سهم یزد از کیک سرمایه گذاری خارجی زیر یک درصد از سهم کل کشور بوده است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد