1:49:29 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سه میلیارد ریال صرف نصب تابلوهای راهنمای مسیر مهریز شد
سه میلیارد ریال صرف نصب تابلوهای راهنمای مسیر مهریز شد
یزد – ایرنا – مدیر حمل و نقل همگانی شهرداری مهریز گفت: برای نخستین بار، افزون بر سه میلیارد ریال صرف تهیه و نصب تابلوهای راهنمایی مسیر در سطح این شهر شد.

عبدالرسول یزدی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بودجه در راستای نصب بیش از ۲۰۰ تابلوی راهنمای مسیر در سطح معابر، خیابان ها و مکان های گردشگری شد.
وی، ایمن‌سازی معابر سطح شهر در بافت قدیم و جدید و همچنین هدایت صحیح رانندگان و مسافران به مسیرهای مورد نظر را از هدف های نصب تابلوهای جدید ذکر کرد.
مدیر حمل و نقل همگانی شهرداری مهریز گفت: رانندگی ایمن نیازمند داشتن اطلاعات هدایت‌ کننده است، بنابراین هدایت صحیح مسیرها موجب ایمنی و راحتی در تردد رانندگان است.
یزدی با اشاره به اهمیت و استقبال مردم و رانندگان، بر تداوم این طرح در تمام سطح معابر و خیابان ها با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر تاکید کرد.
مدیر حمل و نقل همگانی شهرداری مهریز در خصوص ساماندهی ایستگاه مسافران هم گفت: با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نسبت به ساماندهی چهار ایستگاه مکانیزه و همچنین ۲۶ ایستگاه معمولی در سطح شهر اقدام شد.
یزدی افزود: نرخ نامه کرایه‌ها بر روی تاکسی‌ها و مینی‌بوس‌ها نصب‌شده که شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره ۳۲۵۲۷۷۷۶ اطلاع‌رسانی کنند.
مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
۷۵۳۶/ ۶۱۹۷

خبر جدید  امیرعلی و فاطمه، نام های محبوب بافقی ها


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد