16:26:04 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سومین همایش آشنایی با اسناد خزانه اسلامی در یزد برگزار شد
سومین همایش آشنایی با اسناد خزانه اسلامی در یزد برگزار شد
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، هدف از برگزاری این همایش ارتقای سطح دانش شرکت کنندگان در خصوص چگونگی عملیاتی شدن اسناد خزانه اسلامی به منظور تسهیل در اجرای طرح های پیمانکاری و عمرانی دولت، تبیین جایگاه اسناد خزانه اسلامی در مراودات مالی دستگاه‌های […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، هدف از برگزاری این همایش ارتقای سطح دانش شرکت کنندگان در خصوص چگونگی عملیاتی شدن اسناد خزانه اسلامی به منظور تسهیل در اجرای طرح های پیمانکاری و عمرانی دولت، تبیین جایگاه اسناد خزانه اسلامی در مراودات مالی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد.

خبر جدید  نهایی شدن طرح تفصیلی میبد تا پایان تیرماه

رفع چالش های اجرایی بخش خصوصی در زمینه بهره مندی از اسناد خزانه اسلامی (اسناد خزانه اسلامی، صکوک اجاره و اسناد تهاتر) از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

رفع ابهامات در خصوص استفاده از اوراق مشارکت و اسناد خزانه اسلامی، طرح مسائل تخصصی مالی، رویکرد مناسب در جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی، ارائه صورت‌های مالی شفاف و ثبت دقیق مطالبات و بدهی‌های دولت و بیان چالش های حوزه مالی دستگاه‌های اجرایی از جمله مباحث طرح شده در این همایش یکروزه بود.

خبر جدید  اخبار23:00 سه شنبه 1 خرداد 1397 یزد

استان یزد در سال ۹۵ موفق شد ۱۰۰ درصد اعتبارات اسناد خزانه اسلامی را جذب کند.

همایش آموزشی حسابداری تعهدی و صورت های مالی و بدهی‌ها و مطالبات دولت نیز ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه با حضور مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی، ذیحسابان و کارشناسان ارشد مالی دستگاههای اجرایی استان یزد و به میزبانی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد برگزار شد.

خبر جدید  هرکجا به جوانان انقلابی میدان دادیم پیشرفت کردیم/حمایت جدی از نماد ها و ارزش های انقلاب اسلامی مورد توجه جوانان انقلابی قرار بگیرد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال