6:59:50 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیره زندگی شهدا برای جوانان جامعه تبیین شود
سیره زندگی شهدا برای جوانان جامعه تبیین شود
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم گفت: راه و روش شهدای انقلاب باید برای نسل جوان و آینده‌سازان کشور تبیین و ترسیم شود تا همچون زمان جنگ جوانان شجاع و مقتدر تربیت شوند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خاتم, سرگرد پاسدار عباس باقری جانشین ناحیه بسیج سپاه خاتم در حاشیه مراسم سالروز شهادت شهدای […]

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم گفت: راه و روش شهدای انقلاب باید برای نسل جوان و آینده‌سازان کشور تبیین و ترسیم شود تا همچون زمان جنگ جوانان شجاع و مقتدر تربیت شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خاتم, سرگرد پاسدار عباس باقری جانشین ناحیه بسیج سپاه خاتم در حاشیه مراسم سالروز شهادت شهدای روستای چنارناز اظهار داشت: بسط و گسترش فرهنگ غنی ایثار وشهادت در جامعه را از اولویت‌های کاری معرفی کرد و افزود: ترویج و اشاعه سبک و سیره زندگی شهدا به عنوان یک الگوی برتر سبک زندگی اسلامی و همچنین تبیین برنامه فرهنگی جشن تولد شهدا را می‌توانیم به عنوان ۲ برنامه فرهنگی مؤثر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به جامعه بشناسانیم و شهدا را به جامعه معرفی کنیم.
باقری گفت: سبک زندگی شهدا باید راه و روش زندگی اقشار مردم شود و در این باره، بومی سازی و توجه به زیرساخت‌های معرفی شهدا، اولویت دارد.
وی افزود:آشناکردن مردم به ویژه نوجونان و جوانان با زندگی شهدا و استفاده از الگوی زندگی آنان در متن زندگی امروز را لازمه شناخت اهداف شهدا دانست.

خبر جدید  پیوستن مائده برهانی والیبالیست اصفهانی به لیگ برتر ترکیه

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال