20:55:27 - چهارشنبه 13 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیزدهمین یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاداسلامی بافق برگزار می‌شود
سیزدهمین یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاداسلامی بافق برگزار می‌شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق گفت: به برکت وجود سه شهید گمنام در این دانشگاه سیزدهمین یادمان شهدای گمنام اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بافق، عباس فتاحیبافقیدر دیدار با رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران‎ شهرستان بافق که صبح امروز به مناسبتروز شهدا و ایثارگران و بهمنظور قدرشناسی از خادمان خانوادههای شهدا و ایثارگر بافق برگزار شد، اظهار کرد: به برکت وجود سه شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی بافق فضای معنوی و فرهنگی ایثار و شهادت در دانشگاه ساری و جاری است.

وی از برگزاری سیزدهمین یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق در اردیبهشت سال آینده خبر داد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بافق بااستقبال از همکاری و حمایتهای بیدریغ بنیاد شهید و امور ایثارگران آمادگی دارد برای ثبت خاطرات و آثار شهدا و والدین مکرم آنها در زمینه آثار مکتوب و تهیه مستندهای فرهنگی همکاری لازم را داشته باشد.

خبر جدید  کمک‌های تخصصی بافقی‌ها به سیل‌زدگان پلدختر

علیرضا فرجامی معاون دانشگاه آزاد اسلامی بافق نیز با تبریک و گرامیداشت روز شهدا از ماندگاری مقام و منزلت سه گروه از اهل علم و پرهیزگاران و شهدای گرانقدر در عالم دنیایی و آخرت سخن گفت و بیان کرد: تلاش بنیاد شهید و کارکنان آن برای احترام و رسیدگی به امور خانواده معظم شاهد در نزد پروردگار مأجور است.

در ادامه این دیدار محمدرضا دهقانزادهبافقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق با بیان آماری از شهدا و ایثارگران، رسیدگی به والدین شهدا و خانواده آنها را از اولویتهای مهم این نهاد برشمرد و گفت: تمامشهدا و خانواده معظم آنها از نگاه بنیاد شهید یکسان و واجد ارزش و منزلت هستند که همکاری و تلاش برای رفع دغدغههای آنها افتخاری بوده که شامل حال کارکنان و خادمان بنیاد شهید شده است.

خبر جدید  جشنواره زیر سایه خورشید حرکت عظیم فرهنگی، اجتماعی و اثرگذار است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق به برگزاری یادواره و گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگری شهدا در محلههاو فصول مختلف سال اشاره کرد و افزود: یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی در طول سالهای برگزاری از منظر اثرات فرهنگی همیشه در خاطره و یادها باقی مانده و امسال نیز آمادگی همکاری آن وجود دارد که به بهترین شکل برگزار شود.

حجتالاسلام احمد علیزاده فلاح رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی بافق نیز به جایگاه رفیع شهدا در احادیث و روایات اسلامی اشاره کرد و گفت: به گفته امام راحلشهدا در اوج قهقهه مستانهشان به دیدار معبود شتافتهاند و خداوند خریدار شهدا شده است.

خبر جدید  تحقق اهداف سند بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب با رویکرد جدید سما

وی با بیان اینکه لیاقت و شایستگی خدمت به خانواده شهدا به مجموعه کارکنان بنیاد شهید اعطا شده خواستار التفات و توجه ویژه عمومی به شهدا و ایثارگران شد.

به گزارش آنا، شهرستان بافق ۲۵۴ شهید و ۴۸۰ ایثارگر و جانباز دارد که تاکنون ۳۰ نفر از جانبازان شهرستان بافق به لقاالله پیوستهاند و هفت جانبازبیش از ۷۰ درصد نیز در این شهرستان وجود دارند و نزدیک به ۱۸۰ نفر از فرزندان و خانواده معظم شاهد در مقاطع مختلف دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد