12:36:27 - سه‌شنبه 14 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیستم ضد باج‌افزار در یزد ساخته شد
سیستم ضد باج‌افزار در یزد ساخته شد
یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری یزد که در حوزه تولید نرم‌افزار فعالیت می‌کند، موفق به توسعه و ساخت سیستم ضد باج‌افزار شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانشبنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، شرکت پویان سیستم یزد یکی از شرکتهای دانشبنیان مستقر در پارک علم و فناوری یزد است که در سال ۱۳۸۲ تأسیس شد. زمینه تخصص این شرکت دانشبنیان در حوزه تولید نرمافزار است.

علی رفیعیفرد مدیرعامل این شرکت در گفتگو با خبرنگار آنا گفت: در چهار حوزه سازمانی، امنیت، مالی و اداری و پزشکی و سلامت نرمافزارها و سیستمهایی را توسعه دادهایم. برای مثال در حوزه امنیت نرمافزاری به نام رنپاد را طراحی و تولید کردهایم که بسته امنیتی محافظت از اطلاعات سازمانی یا ضد باجافزار است.

خبر جدید  پیگیری تصویب مرکز تحقیقات اسب در دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر

وی افزود: مجموعه نرمافزار یکپارچه مالی پیشرو یکی دیگر از محصولات شرکت پویان سیستم یزد است که در حوزه مالی و اداری کاربرد دارد. در حوزه پزشکی نیز سیستم نوبتدهی را توسعه دادهایم. نرمافزار حقوق و دستمزد نیز یکی دیگر از محصولات شرکت در حوزه سازمانی است.

نرمافزار یکپارچه مالی پیشرو، رنپاد و سیستم نوبتدهی از محصولات دانشبنیان شرکت پویان سیستم یزد هستند. تمامی محصولات این شرکت به مرحله تجاریسازی رسیده است و در سازمان و شرکتهای خصوصی استفاده میشوند.

خبر جدید  لزوم ترویج سبک زندگی اسلامی در خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد

شرکت پویان سیستم یزد ۲۴ پرسنل دارد که در بخش اداری و فنی آن کار میکنند. بیش از ۷ هزار مشتری از شهرهای مختلف کشور از محصولات این شرکت دانشبنیان استفاده میکنند که نرمافزارهای حوزه مالی بیشترین مشتری را دارند.

مدیرعامل شرکت پویان سیستم یزد درباره حمایتهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکتهای دانشبنیان گفت: تا حدودی از خدمات استفاده میکنیم برای مثال از معافیت مالی استقرار شرکت در پارک علم و فناوری استفاده میکنیم. در حال حاضر از مزایای شرکتهای دانشبنیان استفاده نمیکنیم، چراکه مزایا و معافیت مالی آن براساس محصولات دانشبنیان تعلق میگیرد و شرکت محصولات غیر دانشبنیان نیز دارد.

خبر جدید  9 دی باید به‌عنوان الگو و ارزش حفظ شود

انتهای پیام/۴۱۰۷/۴۰۲۱/پ


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد