4:56:34 - پنج‌شنبه 24 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شفاف‌سازی، اولویت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است
شفاف‌سازی، اولویت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است
یزد – ایرنا – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد گفت: شفاف‌سازی و بررسی مسائل مالی تمام واحدهای این دانشگاه به صورت کامل، جزو اولویت های اصلی است.

به گزارش شامگاه چهارشنبه روابط عمومی دفتر امام جمعه یزد، محمدمهدی طهرانچی افزود: امانتداری و رسیدگی به مسائل فرهنگی، اشتغال دانشجویان و خارج کردن فضای دانشگاه از فضای پرداخت پول و مدرک‌گرایی دیگر اولویت‌های این دانشگاه است.
وی ادامه داد: اشتغال و ازدواج دانشجویان نیز جزو سیاست‌های این دانشگاه است تا بتوانیم بخشی از مشکلات دانشگاهیان را در این زمینه رفع کنیم.
این مسئول با تاکید بر اینکه نظام آموزشی در کشور نیاز به یک بازنگری جدی محتوایی و علمی دارد ادامه داد: به دنبال اجرای این بازنگری در دانشگاه هستیم و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار می‌ گیریم.
به گفته طهرانچی، برخی از واحدهای شهرستانی با مشکل جدی مالی روبرو هستند و لازم است راه حلی به وجود آید که دانشگاه موثر واقع شده و مردم جوانان خود را در این دانشگاه‌ها فعال کنند.
همچنین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: سیستم آموزشی کشور نیازمند تغییر است و معنی ندارد فارغ التحصیل دانشگاهی بیکار باشد.
آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی افزود: سیستم آموزشی فعلی کشور را ۱۰۰ سال قبل انگلیسی‌ها به ما تحمیل کردند و تفکر و تعقل موضوعی است که نیاز امروز نظام آموزشی کشور است.
وی تصریح کرد: دانشگاه‌ها باید دانشجویان را به گونه‌ای آموزش دهد و تربیت کند که فارغ‌التحصیلان دانشگاهی پس از ورود به جامعه بتوانند موضوع و محصولی برای ارائه داشته باشند.
امام جمعه یزد، دلیل این موضوع را سرمایه‌گذاری نکردن دانشگاه‌ها بر روی تفکر و تعقل دانشجویان‌ ذکر کرد و گفت: هم اکنون سیستم آموزشی ما بر اساس حفظ مطالب و گرفتن نمره برنامه‌ریزی شده است.
استان یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت ۶۰ مرکز آموزش عالی و ۱۰۰ هزار دانشجو دارد.
۷۵۳۶/ ۶۱۹۷

خبر جدید  342 کیلوگرم تریاک در یزد کشف شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد