19:27:48 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرداری‌ها در صدور پروانه ساخت‌وساز جدی باشند/۸۰ درصد تخلفات شهری ناشی از عدم قاطعیت شهرداری‌ها
شهرداری‌ها در صدور پروانه ساخت‌وساز جدی باشند/۸۰ درصد تخلفات شهری ناشی از عدم قاطعیت شهرداری‌ها
ایلنا: فرماندار ابرکوه گفت: شهرداری‌ها باید عزم جدی در صدور پروانه ساخت و ساز و جلوگیری از تخلف و ساخت و ساز غیر مجاز داشته باشند.

فرماندار ابرکوه گفت: شهرداری‌ها باید عزم جدی در صدور پروانه ساخت و ساز و جلوگیری از تخلف و ساخت و ساز غیر مجاز داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد کاظمینسب در جلسه شورای مسکن شهرستان ابرکوه با بیان اینکه حوزه عمران شهر از اصولی است که در سطر حوزه نظارت و رصد فرمانداری است، اظهار داشت: ما در همه زمینهها به نهضتی برای تغییر رفتار اجتماعی نیاز داریم و باید عزم جدی در انقلاب اجتماعی، نظام مهندسی، شهرداری، فرمانداری و همه بخشها به وجود بیاید.

خبر جدید  با استعلام از سامانه جامع، رسانه های فعال استان به نشست های خبری دعوت می شوند

وی با اشاره به لزوم جلوگیری از ساختوساز غیر مجاز ادامه داد: با توجه به ساختوسازهایی که به صورت غیرمجاز انجام میشود ضروری است شهرداریها عزم جدی خود را در صدور پروانه ساختوساز و جلوگیری از تخلف و ساخت و ساز غیر مجاز به کار گیرند . از سال جدید هر سه ماه یکبار جلسات شورای مسکن تشکیل شود و شهرداریها موظف به ارائه گزارش خود در مورد ساخت و سازها خواهند بود .

خبر جدید  نمایشگاه دوچرخه، موتورسیکلت و تجهیزات وابسته در یزد گشایش یافت

فرماندار ابرکوه خاطرنشان کرد: قانون پلیس ساخت و ساز باید اجرایی شود و برای صدور پروانه های ساختمانی از همین الان شروع بکار کند. ۸۰ درصد ساخت و ساز غیر مجاز شهری به علت عدم قاطعیت شهرداریها در برخورد با تخلفات ساخت و ساز اتفاق افتاده است .

کاظمینسب افزود: برخورد جدی در کمیسیونهای تخلفات ساختمانی و صدور حکم تخریب و اخذ تاییدیه ایستگاهی و قاطعیت در کار و عزم و اراده قوی در جلوگیری از ساختوسازهای غیر مجاز میتواند راهگشا باشد.

خبر جدید  دوستی اینستاگرامی در یزد منجر به اخاذی شد/ دستگیری متهم پس از 4 ساعت


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد