به گزارش خبرگزاری برنا از یزد، نشست شهرداران استان با حضور « مهدی جمالی نژاد» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها کشور،« محمدعلی طالبی » استاندار یزد و «محسن صادقیان» معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در سالن اجتماعات مجموعه مشیرالممالک برگزار شد.

استاندار یزد در این نشست بیان کرد: خوشبختانه امروز در حوزه مسائل مرتبط با توسعه استان به یک وحدت گفتمانی رسیده ایم و این نقطه قوت مناسبی است که همه در راستای توسعه تلاش کنیم زیرا اگر از سرمایه گذاری صحبت می شود این دغدغه همه ما است و به یک بخش خاص مربوط نمی شود.

خبر جدید  ٢٣ یزدی دیگر در دام کرونا ویروس

« محمدعلی طالبی» افزود: شهرداری ها جایگاه ممتازی در جذب سرمایه گذاری و ایجاد فرایند مشارکت جویی دارند و این مسئولیتی است که بر عهده همه شوراها و شهرداری هاست که جلب مشارکت در حوزه های مختلف را امکان پذیر سازند.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: از طرف دیگر شهرداری ها باید نقش تسهیلگر را ایفا کنند چرا که بخشی از مشکلاتی که در استان در حوزه سرمایه گذاری وجود دارد به دلیل وجود بروکراسی در دستگاه های مختلف است که باید به صورت جدی در استان برای حل این موضوع کار شود.

خبر جدید  بیانیه گام دوم انقلاب رهبری نقشه راه مدیران قرار گیرد

وی اظهار داشت:انتظار داریم شهرداری ها در حوزه سرمایه گذاری، بروکراسی را به حداقل برسانند و شرایط حرکت چابک سیستم را در این مسیر فراهم کنند.

"طالبی" در پایان افزود: از شهرداری ها می خواهیم تقویت کننده سازمان همیاری شهرداری ها باشند و با ارائه طرح ها و پروژه هایشان، این سازمان را به مجموعه ای پویا،فعال و پردرآمد تبدیل کنند.

خبر جدید  آمار مراجعان به بیمارستانهای یزد ۱۵درصد افزایش یافت/مردم مهمانی نروند