2:14:42 - جمعه 1 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرداری یزد قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی کارمندان دولت شد
شهرداری یزد قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی کارمندان دولت شد
رئیس انجمن آمادگی جسمانی شهرداری یزد گفت: در مسابقات آمادگی جسمانی کارمندان دولت استان یزد ویژه آقایان، تیم شهرداری یزد توانست مقام اول را کسب کند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازشهرداری یزد، طاهره یگانهفرد اظهار کرد: مسابقات آمادگی جسمانی کارمندان دولت استان یزد که با حضور دستگاه های استان در سالن امام علی (ع) دانشگاه یزد برگزار شد تیم آمادگی جسمانی شهرداری یزد توانست مقام اول این دوره از مسابقات را بهدست آورد.

وی افزود: در بخش تیمی مسابقات، شهرداری یزد بر سکوی قهرمانی ایستاد، دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نایب قهرمان شد و اداره کل ورزش و جوانان استان یزد عنوان سوم را بدست آورد.

خبر جدید  ارائه 110 مقاله در همایش کاربرد مدل‌های فضایی در آمایش سرزمین

یگانه فرد اظهار کرد:در بخش انفرادی در رده سنی اول(زیر ۳۰ سال) علیرضا دهقان از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، مهدی مصطفی زمانی و امیر حسین خدایی از شهرداری یزد به ترتیب مقام اول تا سوم را بهدست آوردند.

وی ادامه داد: در رده سنی دوم(۳۰ تا ۳۴ سال) میثم باوری از شهرداری یزد، سید محمد حسین مهدوی از کانون پرورش فکری کودکان استان و امید امیدپناه از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی در مقام اول تا سوم قرار گرفتند.

خبر جدید  رویكرد دانشگاه جامعه‌محور در كشور آغاز شده است

رئیس انجمن آمادگی جسمانی شهرداری یزد خاطرنشان کرد:عناوین اول تا سوم رده سنی سوم(۳۵ تا ۳۹ سال) هم به حمید صداقت از شهرداری یزد، فرزاد فیضیفر از دانشگاه یزد و رضا حبیب پور از شهرداری یزد رسید.

در رده سنی چهارم(۴۰ تا ۴۴ سال) محمد رضا آیتی زاده از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و محمد ابراهیمی از تولید برق و مجید شمشیری از شهرداری یزد بر سکوی اول تا سوم ایستادند.

در رده سنی پنجم(۴۵ تا ۴۹ سال) ولی درهمی از دانشگاه یزد، علیرضا محمدی از اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و حسین کهدوئی از استانداری یزد به ترتیب اول تا سوم شدند.

خبر جدید  جشن تکلیف با طعم کتاب و دانایی

و عنوان اول رده سنی ششم(۵۰ سال به بالا) به ایرج توتونچی از اداره کل ورزش و جوانان استان یزد رسید و علی قطب الدینی از شهرداری یزد و کامران قربانی از استانداری یزد عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/۴۱۱۷


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد