2:23:35 - سه‌شنبه 2 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهروندان یزدی از سفر خودداری کنند
شهروندان یزدی از سفر خودداری کنند
کارشناس پلیس‌راه یزد با بیان اینکه شهروندان یزدی اگر کار ضروری ندارند از سفر خودداری کنند گفت: برخی مسیرهای استان یزد با طوفان‌های شدید گرد و خاک مواجه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، با توجه به پیش بینیها صورت گرفته در یزد، از ظهر امروز شاهد طوفانهای شن در بسیاری از مناطق استان هستیم سبب مسدود شدن راه های یزد شده است.

سرگرد سید محسن عمادی با اشاره به وضعیت کنونی جادههای استان یزد اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به شرایط جوی که بر استان یزد حاکم است، محدوده شمال استان از مسیر اردکان به سمت نائین با وضعیت بحرانی و با ورزش باد شدید، گرد و خاک و طوفان شن همراه است.

کارشناس پلیسراه یزد افزود: از محدوده عقدا به سمت نائین در حال حاضر مسیر مسدود است و تردد انجام نمیشود و رانندگان باید قبل از سفر، نسبت به شرایط جادهها اطلاع پیدا کنند.

وی با بیان اینکه کمربندی میبد به سمت اردکان با ورزش باد شدید، همراه با گرد و خاک و دید افقی بسیار محدود مواجه است گفت: در این مناطق دید بسیار کم است که باید رانندگان دقت نظر داشته باشند حتما در ورودیهای این دو شهر توقف داشته باشند.

عمادی با اشاره به اینکه مسیر جنوب به کرمان و مسیر غرب به سمت شیراز با گرد و خاک روبهرو است تصریح کرد: احتمال اینکه این مسیرها هم با طوفان و گرد و خاک شدید مواجه شود زیاد است.

خبر جدید  ‌آب‌های زیرزمینی یزد هر ساله ۵۰ سانتی‌متر افت می‌کند‌

کارشناس پلیسراه یزد با تاکید بر اینکه شهروندان یزدی اگر کار ضروری ندارند از سفر خودداری کنند اضافه کرد: تمام کسانی که قصد سفر دارند، ابتدا با شماره تلفن ۰۳۵۲۱۸۳۳۳۰۴ مرکز پیام پلیس راه استان یزد تماس حاصل کنند و از وضعیت راههای استان اطلاع یابند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد