17:00:28 - شنبه 29 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شور و حرارت مردم، در عزای سیدالشهدا نقشه دشمنان را ناکام می‌گذارد
شور و حرارت مردم، در عزای سیدالشهدا نقشه دشمنان را ناکام می‌گذارد
امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی، افزود: این شور و حرارت مردم، نشانه‌ای است که بیان می‌کند ملت ایران از گردنه‌های سخت پیش آمده توسط دشمنان عبور می‌کند و نقشه آنان را ناکام می‌گذارد. به گزارش خبرگزاری بسیج از اشکذر، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه […]

امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی، افزود: این شور و حرارت مردم، نشانه‌ای است که بیان می‌کند ملت ایران از گردنه‌های سخت پیش آمده توسط دشمنان عبور می‌کند و نقشه آنان را ناکام می‌گذارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اشکذر، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی با قدردانی از مسئولان هیئات عزاداری بخش خضرآباد، گفت: مراسم دهه اول محرم امسال بسیار باشکوه برگزار و حق مطلب در آن ادا شد.
وی افزود: این شور و حرارت مردم، نشانه‌ای است که بیان می‌کند ملت ایران از گردنه‌های سخت پیش آمده توسط دشمنان عبور می‌کند و نقشه آنان را ناکام می‌گذارد.
حجت الاسلام غالبی با اشاره به حادثه تروریستی اهواز گفت: دشمنان نمی‌توانند نمایش قدرت کشورمان را مشاهده کنند، بنابرایی مردم بی گناه را هدف قرار می‌دهند که در تاریخ بشر چنین فاجعه‌های خونینی کمتر دیده شده است.

خبر جدید  توزیع غذای سنتی در مناطق محروم کرمان/ سقا باش و آب نذر کن

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد