11:34:23 - پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدور مجوز راه‌اندازی ۳ دفتر تسهیل‌گری در محله‌های حاشیه‌نشین یزد
صدور مجوز راه‌اندازی ۳ دفتر تسهیل‌گری در محله‌های حاشیه‌نشین یزد
مجوز تأسیس و راه‌اندازی سه دفترتسهیل‌گری در محله‌های حاشیه‌نشین شهر یزد از سوی سازمان امور اجتماعی کشور صادر شد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاعرسانی استانداری یزد، ارزیابی متقاضیان دفاتر تسهیلگریاستان، توسط نمایندگان مشاور مادر طرح دفاتر تسهیلگریو توسعهمحلیو سازمان امور اجتماعی کشور به مدت دو روز در استانداری یزد انجام شد.

در این مصاحبه، ۱۳ تیم ۶ نفره، ۲۵ و ۲۶ دی با توجه به فراخوان واگذاری دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی سکونتگاههایغیررسمی و نقاط حاشیهنشین که ۱۹ آبان منتشر شد، مورد ارزیابی قرار گرفتند.

خبر جدید  طرح شناسایی دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل تامین اعتبار می‌شود

در این روند اطلاعات و رزومهشرکتها، مؤسسات و سازمانهای مردمنهاد واجد صلاحیت برای راهاندازی دفاتر تسهیلگری توسعه محله با توجه به فراخوان داده شده، از سوی ادارهکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد دریافت و به سازمان امور اجتماعی کشور ارسال شده است.

گفتنی است، دفاتر تسهیلگری و توسعه محلهای دارای خدماتی از قبیل نوسازی، بهسازی و تأمین خدمات شهری، توانمندسازی اجتماعی جامعه محلی، توانمندسازی اقتصادی، ظرفیتسازی و نهادسازی و نیز نظارت و پایش محله را در دستور کار دارد.

خبر جدید  لزوم تقویت روحیه مشارکت‌جویی دانش‌آموزان در فعالیت‌های آموزشی

پس از اعلام نتیجه سازمان امور اجتماعی کشور و تعیین تسهیلگران، این دفاتر تسهیلگری در سه منطقه حسنآباد، کشتارگاه و اسکان آغاز به کار خواهند کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد