1:03:28 - جمعه 18 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صنایع استان یزد در اوج کیفیت خود قرار دارند
صنایع استان یزد در اوج کیفیت خود قرار دارند
مدیرکل استاندارد استان یزد با بیان اینکه صنایع استان یزد در اوج کیفیت خود قرار دارند گفت: کارشناسان استاندارد یزد در طول سال از سطح بازار و واحدهای تولیدی بازدید می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمد حسین ماجدی اردکانی که در راستای طرح "چهل دیدار، چهل برنامه" به دیدار هادی هادی نسب، مدیرکل بحران استان یزد رفته بود با تاکید بر اینکه صنایع استان یزد در اوج کیفیت هستند اظهار داشت: این در حالی است که امروزه کشور در تنگناهای اقتصادی و تحریمهای ظالمانه قرار دارد و صنایع استان یزد با تلاشهایی که صورت گرفته توانستهاند که کیفیت خود را حفظ کنند.

خبر جدید  سرمایه‌گذاری بر موقوفات یزد عملاً تعطیل شده است

مدیرکل استاندارد استان یزد اضافه کرد: البته نیاز است که دست اندرکاران مدیریت بحران در استان از زاویه بحران به کیفیت برخی کالاها و خدمات هم توجه داشته باشند زیرا در صورت عدم کمک به صنعت در تهیه مواد اولیه مناسب و قطعات تعمیری یا حتی تغییر تکنولوژی، در آینده نه چندان دور ممکن است بحرانهایی در استان یا کشور به وجود آید.

وی در ادامه گفت: کارشناسان اداره کل استاندارد استان یزد در طول سال، به منظور ارزیابی انطباق کالاهای تولیدی با استانداردهای ملی، بین المللی و کارخانهی مربوطه به صورت تصادفی، به میزان لازم از سطح بازار و واحدهای تولیدی نمونه برداری و بر اساس روشهای آزمون مصرح در استانداردهای مدون مربوطه، آزمون انجام میدهند.

خبر جدید  انتقاد امام جمعه یزد از بی‌توجهی صنایع به نوآوری / چرا با کوچک‌ترین خرابی ‌سریعا واردات انجام می‌شود

ماجدی اردکانی خاطرنشان کرد: در سنجش مقوله استاندارد و همچنین برآورد ویژگیهای مطلوب و مورد انتظار میزان کیفیت یک فرآورده، عیوب و نقصها به صورت جزئی، عمده و بحرانی دستهبندی میشوند که هنگام بروز هر نقص، با واحد تولیدی برخورد میشود.

مدیرکل استاندارد استان یزد در پایان تاکید کرد: ما به دنبال این هستیم که کالای باکیفیت به دست مردم برسد و در این راستا در طول سال با بازدیدهایی که انجام میدهیم، تلاش میکنیم که به این مسئله دست یابیم.

خبر جدید  امام جمعه یزد: فضای مجازی نیازمند مدیریت و تامین محتوای مناسب است

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد