2:18:05 - پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صنعت هسته‌ای ایران، سرپا و بانشاط
صنعت هسته‌ای ایران، سرپا و بانشاط
از نهايي شدن تعيين تکليف شهردار منتخب شهر يزد تا ۱۰ روز ديگه تا پسماندها عامل افزايش سگ هاي ولگرد در ابرکوه

صنعت هسته اي جمهوري اسلامي ايران سرپا و بانشاطبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، دکتر صالحي امروز در مراسم انتقال محموله سي تني کيک زرد مجتمع صنعتي شهيد رضايي نژاد اردکان به کارخانه يو سي اف اصفهان گفت: امروز صنعت هسته اي ايران چه در زمينه اکتشاف و استخراج و جه در زمينه تحقيق و توسعه با قدرت در حال پيشر فت است.
وي با اشاره به فعاليت هاي صورت گرفته در جهت توسعه فناوري صلح آميز کشور از ايجاد رآکتورهاي دوم و سوم نيروگاه بوشهر خبر داد و گفت: همه کارهاي ان انجام شده و تابستان سال آينده شاهد عمليات بتن ريزي نيروگاههاي دوم و سوم بوشهر خواهيم بود.
دکتر صالحي ايجاد مراکز يد درماني و توليد راديو داروها با همکاري وزارت بهداشت را از ديگر طرح هاي در دست اجرا در زمينه دانش هسته اي برشمرد و گفت: اين کمترين خدمتي است که مي توانيم به ملت بزرگ ايران هديه کنيم.
صالحي با بيان اينکه در موضوع برجام هيات نظارت بر برجام تصميم گيري مي کند و هيات نظارت بر برجام تحولات را رصد مي کند گفت: اين هيات بر اساس تحليل خود تصميم مقتضي را در زمان مناسب اتخاذ خواهد کرد.
معاون رئيس جمهور گفت: امروز چالش اصلي ما با غرب چالش فکري و حکمراني است و بحث هسته اي يک موضوع انحرافي است.
رئيس سازمان انرژي اتمي گفت: امروز با وجود دشمني ها ملت ايران استوارتر و ثابت قدم تر در مسير آرمان هاي والاي انقلاب قدم بر مي دارد.
طالبي استاندار يزد هم در اين مراسم بهره برداري کامل از اين مجتمع در آستانه چهل سالگي انقلاب اسلامي را نشان دهنده سهم مهم استان يزد در توسعه فناوري هسته اي کشور دانست و اظهار اميدواري کرد با برنامه هاي سازمان انرژي اتمي سهم بيشتري ازاقتدار جمهوري اسلامي و اين موفقيت هاي نصيب استان يزد شود.
تابش نماينده مردم اردکان در مجلس شوراي اسلامي هم در اين مراسم تقويت اعتبارات مورد نياز طرح هاي سازمان انرزي اتمي را وظيفه مجلس دانست و گفت: امروز جمهوري اسلامي ايران هرگز بناي تشنج و تنش را ندارد و راهبرد جمهوري اسلامي تنش زدايي است و هر کجا با بدعهدي مواجه شويم از منافع جمهوري اسلامي ايران دفاع خواهيم کرد.
وي تاکيد کرد: همان طور که بارها گفته شده در صورت بدعهدي ها بازگشت به زمان قبل در زمينه انرژي هسته اي در کمترين زمان براي ما ممکن است و در اين زمينه ذره اي کوتاه نخواهيم آمد.


منبع :: http://yazd.iribnews.ir

خبر جدید  مرگ بیمار زابلی ناشی از تب کریمه کنگو در یزد تائید شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد