12:22:10 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت تدوین برنامه‌ای جامع برای کاهش تصادفات
ضرورت تدوین برنامه‌ای جامع برای کاهش تصادفات
«محمدعلی طالبی» بر ضرورت تدوین برنامه ای جامع برای کاهش تصادفات در استان یزد تاکید کرد و گفت:مسافران نوروزی باید از یزد، پیام نظم و امنیت دریافت کنند.

شعارسال:محمدعلی طالبی» بر ضرورت تدوین برنامه ای جامع برای کاهش تصادفات در استان یزد تاکید کرد و گفت:مسافران نوروزی باید از یزد، پیام نظم و امنیت دریافت کنند.

استاندار یزد در شورای ترافیک استان بیان کرد:ضرورت داشتن برنامه برای کاهش تصادفات و تکمیل سند ترافیک با محوریت تجمیع فعالیت هایی که در دستگاه های مختلف انجام شده با هدف تقویت مشارکت در این زمینه لازم است.

«محمدعلی طالبی» افزود:باید در سند ترافیک استان سهم هر دستگاهی در موضوعات مختلف برای کاهش تصادفات و تقویت ایمنی مشخص شده باشد و نقط مستعد هر گونه اتفاقی نیز با نقشه ها ،تحلیل ها و اطلاعات موجود در حوزه های درون شهری و برون شهری شناسایی و هدف قرار داده شود.

طالبی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در موضوع فرهنگ ترافیک اقدامات خوبی در سطح ملی انجام شده است که اجرای برنامه هایی با ویژگی های خاص استان با همکاری شوراهای شهر و روستا و شهرداری ها نیز می تواند در این زمینه موثر واقع شود.

وی اظهار داشت: در آستانه عید نوروز فرمانداران موضوع افزایش ایمنی و کاهش تصادفات را مورد توجه قرار دهند و هماهنگی های لازم برای اجرای طرح های ویژه ایام نوروز به ویژه برای شهر یزد در نظر گرفته شود.

استاندار یزد بر مخابره پیام نظم و امنیت به مسافران نوروزی در سطح استان تاکید و افزود: در اماکن پر تردد تامین پارکینگ ها بسیار مهم است و حتی با در نظر گرفتن پارکینگ های موقت نظم و آرایش خوبی در سطح شهر حاکم شود.

طالبی یادآور شد:مسائل ترافیکی و امنیتی مسائلی نیست که راحت بتوان از آن ها عبور کرد و تکیه بر نظرات کارشناسی در این زمینه لازم است و از سوی دیگر نباید نسبت به انتقادات صورت گرفته هراسی داشته باشیم زیرا برخی اوقات انتقادات فرصت هایی را در اختیار ما می گذارد که اطلاعات جامع تری را به مخاطبان ارائه کنیم.

وی در پایان گفت:در آستانه عید نوروز پیشنهاد طرح شده برای پاکسازی ورودی و خروجی های شهر نیز ارزشمند است و می توان روزی را به عنوان شهر پاک نامگذاری کرد و با مشارکت دستگاه های اجرایی و انجمن های مردم نهاد برای طراوت بخشی و پویایی در شهر این پیشنهاد را اجرایی کرد.

گفتنی است در این جلسه که «محسن صادقیان» معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد نیز حضور داست از تلاش مدیران موثر و تلاشگر در زمینه کاهش مشکلات ترافیکی تجلیل شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار۱۹ اسفند ۹۷، کدخبر: ۸۲۲۲۸۷ ،www.borna.news


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  آقای جمالی نژاد این رفتارتان با مردم یزد ناستودنی است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد