۲:۲۱:۳۰ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح طوبی در تفجرگاه‌های مهریز اجرا می‌شود
طرح طوبی در تفجرگاه‌های مهریز اجرا می‌شود
یزد ـ دادستان شهرستان مهریز از اجرای طرح طوبی در تفرجگاه‌های این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی حسن‌زاده در جمع ضابطین امر به معروف و نهی از منکر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر دارای ظریف کاری‌هایی است که اگر طرح طوبی به درستی در این شهرستان اجرا شود، در زمینه اجرای این فرایض برندی برای مهریز ایجاد خواهد شد.

وی افزود: این طرح با هدف جلوگیری از بسترسازی دشمن در ایجاد ناتوی فرهنگی، ترویج فرهنگ حجاب از طریق مبارزه با فساد در قالب پوشش‌های ناهنجار، حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیشگیری از رفتارهای خلاف عفت عمومی در این شهرستان به مرحله اجرا درآمده است.

حسن‌زاده عنوان کرد: طرح طوبی اجرای امر به معروف و نهی از منکر در مقابله با ناهنجاری‌ها در پوشش و آرایش است و تمام برخوردها در این زمینه، لسانی است.

دادستان مهریز با اشاره به اینکه تذکرات لسانی بهترین روش امر به معروف است، ادامه داد: نظارت، رسیدگی و امر به معروف و نهی از منکر زمانی به درستی اجرا می‌شود که شاهد کاهش جرایم و تخلفات در جامعه باشیم و نسبت به کوتاهی‌ها بی‌تفاوت نباشیم.

حسن‌زاده ادامه داد: بهانه‌هایی از قبیل کاهش گردشگران و برخورد گستاخانه بعضی هجارشکنان، سد راه اجرای طرح طوبی و امر به معروف و نهی از منکر است که با پافشاری‌های ضابطین امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند باعث مشارکت مردمی و مسئولان شود.

وی افزود: در شهرستان مهریز در آینده‌ای نزدیک برای ضابطین امر به معروف و نهی از منکر کارت‌های شناسایی صادر می‌شود و حمایت‌های ویژه‌ای از سوی ناجا از آنها انجام خواهد شد.

کد خبر ۴۵۸۹۸۴۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد