11:52:40 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفیت دانشگاهیان بسیجی برای حل مشکل در خدمت نظام قرار دارد
ظرفیت دانشگاهیان بسیجی برای حل مشکل در خدمت نظام قرار دارد
یزد – ایرنا – رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: ظرفیت دانشگاهیان بسیجی با روحیه انقلابی و جهادی در خدمت نظام و مردم برای حل مشکل و تحقق نیازهای جامعه قرار دارد.

به گزارش ایرنا، محتبی زارعی چهارشنبه شب در همایش اعضای بسیج استادان یزد که در دانشکده فنی امام علی (ع) برگزار شد افزود: اساتید بسیجی توانایی خوبی برای کمک به مسئولان در انجام برنامه ها دارند و باید از ظرفیت های آنها استفاده شود.
وی ادامه داد: روحیه بسیجی که آمیخته با ارزش های دینی و انقلابی است در کنار احساس تکلیف و مدیریت جهادی ضامن حل بسیاری از مشکلات در حوزه های مختلف است.
رئیس سازمان بسیج اساتید با بیان اینکه با حضور اعضا کارهای علمی و فرهنگی زیادی بر حسب ضرورت در کشور انجام شد بر شناسایی نیازها و ارائه راهکارها توسط دانشگاهیان تاکید کرد.
زارعی همچنین به توطئه های استکبار جهانی علیه انقلاب در ۴۰ سال گذشته و در عرصه فرهنگی و اقصادی اشاره کرد و همکاری اساتید و نیروهای مومن و انقلابی را برای برون رفت از مشکلات خواستار شد.
رییس بسیج اساتید همچنین به نهم دی به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت که نقش مهمی در خنثی کردن توطئه های دشمنان علیه نظام داشت، اشاره کرد و بر زنده نگه داشتن آن تاکید کرد.
زارعی گفت: انقلاب مردم فداکار و مومن ایران در سایه ارزش های انقلابی هم اکنون افق بسیار عظیمی را در جهان پدید آورد که بر این افق نقدی نیست.
استان یزد یا یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر حمعیت ۱۰۰ هزار دانشجو و ۶۰ مرکز آموزش عالی دارد و حدود یک هزار نفر از دانشجویان جزو بسیج اساتید هستند.
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  بیان دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ضروری است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد