3:12:43 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفیت های شهرداری اردکان در خدمت نیازمندان جامعه است
ظرفیت های شهرداری اردکان در خدمت نیازمندان جامعه است
یزد – ایرنا – سرپرست شهرداری اردکان گفت: از ظرفیت‌های موجود در شهرداری این شهر برای دستگیری از نیازمندان استفاده خواهد شد .

به گزارش ایرنا اباذر غفوری روز شنبه در نشستی با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اردکان با بیان اینکه خود را مرهون مردم می‌دانیم و باید این دین را جبران کنیم، افزود: سعی می‌شود از ظرفیت‌های موجود در حوزه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شهرداری اردکان با هدف دستگیری از نیازمندان، استفاده شود.
وی اضافه کرد: یکی از رسالت‌های خطیر و با اهمیت کمیته امداد امام خمینی (ره) رسیدگی به وضعیت مالی و معیشتی خانواده‌هاست و این باور وجود دارد که یکی از مهم‌ترین ریشه ‌های استضعاف، ناشی از فقر فرهنگی بوده و تا زمانی که به‌ صورت زیربنایی و بنیانی به آن پرداخته نشود، خودکفایی واقعی صورت نخواهد گرفت.
غفوری اظهار داشت: باید نیازمندی که درآمدی ندارد به چرخه کار و اشتغال وارد و در جریان زندگی ضمن ارائه خدمت در جامعه به کسب درآمد نیز نائل شود که چنین رویکردی به استقلال در معیشت و فقرزدایی منجر خواهد شد.
محمدرضا خلیلی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اردکان با اشاره به اینکه شهرداری نهادیست که باید در راستای خوب زندگی کردن مردم تلاش کند، آمادگی این اداره را برای همکاری با شهرداری اعلام کرد و افزود: کمیته امداد حضرت امام (ره) با تجهیز همه امکانات خود در خدمت آحاد مختلف مردم جامعه بوده و در همه بخش‌های مختلف اجتماعی آماده پاسخگویی به نیازهای آنهاست.
مرکز شهرستان ۹۸ هزارنفری اردکان هم در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.
۷۵۴۴/ ۶۱۹۷

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  برخورد 2 خودرو در اردکان یزد، یک کشته و هفت زخمی بر جا گذاشت
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد