17:27:33 - پنج‌شنبه 27 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عاشوراء به ما آموخت که با نیرو وتجهیزات کم هم می توان در مقابل ظلم ایستاد
عاشوراء به ما آموخت که با نیرو وتجهیزات کم هم می توان در مقابل ظلم ایستاد
سرهنگ دوم پاسدار عباس جوکار در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس حوزه فجرناحیه مرکزی یزد گفت: جوانان ما با الهام گیری از فرهنگ عاشوراء در دفاعی که ۷ سال و ۱۱ماه با ۱۶۳ عملیات بزرگ وسخت به طول انجامید با کمترین امکانات با نیروی ایمان وتوکل ایستادگی نمودند. به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد؛ […]

سرهنگ دوم پاسدار عباس جوکار در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس حوزه فجرناحیه مرکزی یزد گفت: جوانان ما با الهام گیری از فرهنگ عاشوراء در دفاعی که ۷ سال و ۱۱ماه با ۱۶۳ عملیات بزرگ وسخت به طول انجامید با کمترین امکانات با نیروی ایمان وتوکل ایستادگی نمودند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد؛ فرمانده ناحیه مرکزی یزد در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس حوزه فجر ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی گفت: حجوانان ما در دوران جنگ تحمیلی با از جان گذشتگی وایثارهای خود وبا دل کندن از این دنیای فانی بدون اینکه هیچگونه امتیازی را مطالبه کنند در دفاع از اسلام حاضر شدند ودرس مجاهدت،مقاومت وصبر را به ما آموختند.
وی در ادامه افزود: عاشورا مربوط به یک نیمروز نیست؛عاشورا ریشه در زمان پیامبر(ص) وواقعه غدیر خم دارد؛ اگر در غدیر اطاعت و همراهی با مولا شده بود بدون شک نباید شاهد حوادث تلخ کربلا باشیم.
جوکارتصریح نمود: عاشورا برای ما درس ها،عبرت ها وپیام های زیادی دارد که از آن جمله توکل بر خدادر شرایط سخت ودشوار، زیر بار زور نرفتن واعتقاد به امداد های غیبی است که باعث می شود درهیچ شرایطی مقابل دشمن تن به ذلت تسلیم،سازش ومذاکره ندهیم.

تبليغات
بانک پاسارگاد