به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در حکم حسین انتظامی خطاب به تابش با اشاره به سابقه وی در مدیریت فرهنگی و سینمایی آمده است:

امیدوارم با توجه به اهمیت این جشنواره در ارتقاء سطح کیفی آثار مرتبط با کودکان و نوجوانان که نقش مهمی در مناسبات جامعه امروز و فردا ایفا میکنند و همچنین بهره مندی از توانایی و مشارکت همه فعالان حوزههای مرتبط در برگزاری شایسته جشنواره موفق باشید.

ضمن قدردانی از مشارکت شهرداری اصفهان در برگزاری این جشنواره، امید میرود این الگوی هم افزایی به سایر فعالیتهای فرهنگی هنری تسرّی یابد.

علیرضا رضاداد به دلیل انجام عمل جراحی و به منظور پیشگیری از هرگونه وقفه در فعالیتهای مرتبط با برگزاری جشنواره از رئیس سازمان سینمایی درخواست کرد که مسئولیت دبیری جشنواره به فرد دیگری واگذار شود.

حسین انتظامی در پاسخ به درخواست علیرضا رضاداد نوشت: عطف به مرقومه ارسالی و با آرزوی سلامتی و تندرستی آن برادر عزیز، بدینوسیله با درخواست جنابعالی موافقت میشود.

وظیفه خود میدانم از تلاشهای مجدانه جنابعالی در مدیریت این جشنواره که گسترش کمی و کیفی آن را به ارمغان آورده است قدردانی کنم. همچنین درخواست میشود با حضور خود در شورای سیاستگذاری این جشنواره، همچنان یاریگر سینماگران و جشنواره باشید.