0:57:28 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرار بار در یزد بیداد می‌کند/ بیش از ۳۰ درصد فرار بار استان در بخش معادن است
فرار بار در یزد بیداد می‌کند/ بیش از ۳۰ درصد فرار بار استان در بخش معادن است
ایلنا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد گفت: بخشی از بار درون استان از معادن در جاده‌های فرعی و روستایی انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد گفت: بخشی از بار درون استان از معادن در جاده‌های فرعی و روستایی انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی علیخانی اظهار داشت: مشکل عمده این بخش، فرار بار است که در این استان بیداد میکند.

وی با اشاره به وجود ۲۶۴ شرکت حملونقل کالا در استان گفت: سالانه ۲۲ میلیون تن بار از طریق جادههای استان حمل و حدود ۱٫۵ میلیون مسافر نیز از طریق خدمات ۵۳ شرکت مسافربری جابه جا میشود.

علیخانی تصریح کرد: اضافه بار که در برخی مواقع تا ۲ برابر میزان مجاز و قانونی صورت میگیرد موجب تخریب جادههای روستایی و نیز فرعی شده و باید برخورد جدی شود.

خبر جدید  گفتار درمانی مشکلی از کشور حل نمی کند

مدیرکل راهداری و حملونقل جادهای یزد با بیان اینکه بیش از ۳۰ درصد فرار بار استان در معادن است، ادامه داد: خیلی از افراد متخلف، تنها راننده بوده و سودی نمی برند در حالی که سود عمده را صاحبان کامیون ها و ماشین ها می برند.

علیخانی خاطرنشان کرد: در این بخش عمده خسارت ها متوجه دولت است که باید برای بازسازی و اصلاح راه های روستایی و فرعی و حتی اصلی، اعتبار در نظر بگیرد.

خبر جدید  ضارب پدر شهید مدافع حرم دوباره بازداشت شد

وی با انتقاد از راه های ارتباطی غیرفنی معادن استان هم اظهار داشت: متاسفانه این مسیرها موجب ایجاد نقاط حادثه خیز می شود و مسئولیت حوادث آن به عهده معادن است در حالی که باید وجود این راهها به راهداری اعلام شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای یزد عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که در چند سال اخیر افزایش یافته فرار بار کامیونها بوده بهگونهای که برخی جادههای روستایی و فرعی به خاطر این مسائل دچار خسارت های فراوان شده و از سوی دیگر، نقاط حادثهخیز نیز افزایش یافته است.

خبر جدید  ذائقه رسانه‌ای مردم یزد تغییر کرده است/ یزدی‌ها به سمت رسانه‌های الکترونیک گرایش پیدا کرده‌اند

این مسئول با اشاره به وجود ۲۸۰ دستگاه ماشینآلات در این مجموعه افزود: در حوزه راهداری زمستانی ۱۷ راهدارخانه ثابت و سیار و ۳۲۰ پرسنل به صورت شبانهروزی فعالیت دارند.

به گزارش ایلنا، پیشتر اعلام شده بود که فرار بار در برخی شهرستانهای استان تا ۵۰ درصد هم بوده است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد