12:13:57 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت دبیرخانه جشنواره فیلم یزد ادامه می‌یابد؛ تولید فیلم با موضوع یزد توسط فیلم سازان ۴ استان کشور
فعالیت دبیرخانه جشنواره فیلم یزد ادامه می‌یابد؛ تولید فیلم با موضوع یزد توسط فیلم سازان ۴ استان کشور
دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه شهرهای میراث جهانی، یزد با اشاره به اینکه فعالیت دبیرخانه جشنواره فیلم یزد ادامه می‌یابد، از تولید فیلم با موضوع یزد توسط فیلم سازان ۴ استان کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، عباس ملازینلی شب گذشته در آیین اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه شهرهای میراث جهانی، یزد اظهار داشت: این جشنواره برای شهر یزد ارمغان و تبعات ویژه و خوبی به دنبال داشته است.

وی خاطرنشان کرد: نخستین جشنواره بینالمللی شهرهای عضو انجمن میراث جهانی که یزد تنها شهر عضو این انجمن در ایران است با استقبال بسیار خوبی از سوی هنرمندان روبرو بود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه باید بیش از یک سال از عضویت ایران در این انجمن میگذشت تا بتوانیم در جشنواره شرکت کنیم، توانستیم بدون داشتن این پیش شرط در جشنواره شرکت کنیم.

خبر جدید  یزد| مبلغین استان یزد بیانیه "گام دوم انقلاب " را برای مردم تبیین می‌کنند

ملازینلی با بیان اینکه ۲۸۰ شهر در سراسر جهان عضو این انجمن است خاطرنشان کرد: یزد یکی از زیباترین شهرهای این انجمن است و از ظرفیتهای بسیار زیادی در حوزههای مختلف دارد.

دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه شهرهای میراث جهانی، یزد ادامه داد: این جشنواره در دو گروه سنی برگزار شد و فیلمهای ۵ دقیقهای شرکت کنندگان به دبیرخانه جشنواه رسید و مراحل انتخاب و داوری آن آغاز شد.

خبر جدید  تعاملات استان‌های یزد و فارس در حوزه طنز افزایش می‌یابد

مدیرعامل سالزمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد تصریح کرد: در دو مرحله ۶۳ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید و در مرحله اول ۳۳ اثر توسط هیئت انتخاب به عنوان آثار راه یافته به مرحله مسابقه جشنواره معرفی شدند.

وی تصریح کرد: این جشنواره تعطیل نمیشود و تا سال آینده همه فراخوانها را ادامه میدهیم تا زمینه پویایی هرچه بیشتر استان در این حوزه را شاهد باشیم و بتوانیم ظرفیتهای یزد را به شهرهای مختلف عضو انجمن معرفی کنیم.

خبر جدید  خبر خوش آقای وزیر برای فرهنگیان/ اعتبارات خوب بودجه ۹۸ برای آموزش و پرورش

دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه شهرهای میراث جهانی، یزد خاطرنشان کرد: یکی از برنامههای اصلی که در حاشیه این جشنواره برگزار شد، کارگاههای فیلمسازی و نویسندگی و آموزشهای مرتبط با این حوزه بوده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد تصریح کرد: یکی از نکات جالب در ارتباط با این جشنواره، ساخت فیلم در ارتباط با شهر یزد توسط فیلمسازان چهار استان کشور بوده است.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد