1:36:02 - شنبه 29 سپتامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ها بر اساس سند جامع بهره وری کرمان باشد
فعالیت ها بر اساس سند جامع بهره وری کرمان باشد
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی فعالیت ها و مصوبات نشست های شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی باید در تمامی حوزه ها و در راستای سند بهره وری استان کرمان باشد تا از موازی کاری در این زمینه جلوگیری شود.   شعارسال: محمدرضا پورابراهیمی روز پنجشنبه در […]

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی فعالیت ها و مصوبات نشست های شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی باید در تمامی حوزه ها و در راستای سند بهره وری استان کرمان باشد تا از موازی کاری در این زمینه جلوگیری شود.

 

شعارسال: محمدرضا پورابراهیمی روز پنجشنبه در نشست شورای گفت و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان افزود: فعالیت ها و مصوبات همچنین باید با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان اعمال شود.

وی اظهار داشت: سند جامع بهره وری به صورت جامع در بخش های مختلف در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان موجود است و این سند مبنای مناسبی برای فعالیت ها است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از بندهای برنامه ششم توسعه مربوط به بهره وری است که نرخ رشد بهره وری سالانه استان کرمان بر اساس این سند باید ۲٫۸ درصد باشد.

وی با بیان اینکه باید به این برنامه پرداخته شود تا انتظارات از کشور و استان کرمان برآورده گردد ، افزود: نرخ رشد اقتصادی باید سالانه هشت درصد محقق شود که یک سوم از این میزان مربوط به بهره وری است که شاخص مهم و اثرگذاری بشمار می رود.

پورابراهیمی تصریح کرد: در سند بهره وری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان، راهبردها، سیاست ها و اقدامات به صورت کامل ذکر شده است که باید اجرایی شود.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: ۵مهر۱۳۹۷ ، کدخبر: ۸۳۰۴۶۱۸۶: www.irna.ir

 

خبر جدید  شهدا؛ اسوه‌های اخلاقی هستند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال