12:56:46 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت پنج شرکت تعاونی دانش بنیان در مهریز آغاز شد
فعالیت پنج شرکت تعاونی دانش بنیان در مهریز آغاز شد
یزد – ایرنا – رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهریز گفت: برای نخستین بار فعالیت پنج شرکت تعاونی دانش بنیان به همت بخش خصوصی و با حمایت دولت در این شهرستان آغار شد.

امیرعباس دهقانی زاده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این شرکت ها با اشتغال زایی ۷۰ نفر و با ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی منطقه مستقر است.
وی مهمترین فعالیت شرکت ها را در حوزه های بهداشتی، درمانی، داروسازی، بافندگی و کشاورزی ذکر کرد که نقش مهمی در رونق تولید و اشتغال در منطقه خواهد داشت.
این مسئول حوزه تعاون شهرستان خاطر نشان کرد: دولت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این شرکت ها با هدف ایجاد اشتغال مولد، مفید و پایدار حمایت می کند.
به گفته دهقانی زاده هم اکنون در ۳۸۸ شرکت تعاونی منطقه در بخش های کشاورزی، خدماتی، مسکن و آموزشی ۱۰ هزار و ۵۴ نفر عضویت دارند و توجه به شرکت های تعاونی دانش بنیان از جمله اهداف اصلی این اداره است.
وی بیان داشت: در سال ۱۳۹۷ با پرداخت ۲۹۰ میلیارد ریال وام اشتغال فراگیر از سوی بانک های عامل به متقاضیان زمینه اشتغال ۴۴۳ نفر فراهم شد.
در شهرستان مهریز شهرک های صنعتی شهید چمران، سایت ۱۹۶ هکتاری ، یزد مهر ، هرفته ، شهرک سنگ ، شهرک سریشم و ناحیه صنعتی بهادران فعال است.
مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/

خبر جدید  اجرای طرح مدیریت پسماند زباله در مهریز


منبع :: فعالیت پنج شرکت تعاونی دانش بنیان در مهریز آغاز شد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد