19:04:09 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فلسفه شکل‌گیری سپاه حفظ اسلام و انقلاب است
فلسفه شکل‌گیری سپاه حفظ اسلام و انقلاب است
یزد ـ امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه تشکیل سپاه پاسداران برای حفظ انقلاب است، گفت: انقلاب چیزی جز حقیقت اسلام نیست و در واقع سپاه پاسداران برای حفظ اسلام و انقلاب به وجود آمده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله محمدرضا ناصری امروز در دیدار با جمعی از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد که به مناسبت روز پاسدار اظهار داشت: اگر امروز آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک گروه تروریستی یاد می‌کند، به دلیل برنامه‌ریزی‌هایی است که از گذشته علیه نظام و انقلاب ما داشته است.

وی افزود: این نامگذاری‌ها و این هتاکی‌های آمریکا تصمیم لحظه‌ای و آنی نیست بلکه از مدت‌ها پیش برای برخی اهداف خود برنامه ریزی کرده‌اند.

ناصری تصریح کرد: آمریکا پله پله برای رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کند و یکی از پله‌های آنها، تروریست خواندن سپاه و دیگر نهادهای انقلابی است زیرا همگان به خوبی می‌دانند که سپاه مانع موفقیت برنامه‌ریزی‌های آمریکایی‌ها در منطقه شده است.

امام جمعه یزد با اشاره به هزینه‌های بسیاری که آمریکا برای پا گرفتن صهیونیست در منطقه کرد، یادآور شد: امروز آمریکا به دنبال بهره‌مندی از حاصل سرمایه گذاری‌های گذشته است اما نهادهایی همچون سپاه مانع این بهره برداری هستند از این‌رو اقدام به هتاکی و ابراز آشکار دشمنی‌های خود می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز در نقاط مختلف جهان اسلام، شاهد بیداری مردم هستیم، به واسطه فعالیت‌های سپاه پاسداران و فراگیر شدن انقلاب اسلامی است و این فعالیت‌ها برای آمریکایی‌ها خسارات بسیار زیادی را به دنبال داشته است.

ناصری با تاکید بر اینکه برنامه آمریکایی‌ها این بود که جهان را بر اساس مبنا و برنامه‌های خود یکی کنند و رژیم صهیونیستی را در منطقه تقویت کنند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران مانع این اهداف شوم شد و اجازه نداد آنها به اهداف خود دست پیدا کنند.

خبر جدید  پرداخت ۹ میلیارد تومان تسهیلات برای کسب و کارهای اینترنتی در یزد

امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه به وجود آمدن سپاه پاسداران برای حفظ انقلاب است، گفت: انقلاب هم چیزی جز حقیقت اسلام نیست و در واقع سپاه پاسداران برای حفظ اسلام و انقلاب به وجود آمده است.

وی افزود: باید به این حقیقت باور داشته باشیم که انقلاب اسلامی ایران سیاستی بر اساس دیانت است و سیاست و دیانت برای اداره امور مملکت و کشور دنبال می‌شود و انقلاب اسلامی ایران پس از ۱۴۰۰ سال، حکومتی که ائمه معصومین (ع) به دنبال آن بودند را تشکیل داد.

کد خبر ۴۵۸۶۳۷۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد