۱:۵۳:۰۹ - سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قابلیت مؤثر تئاتر در انتقال مفاهیم به جامعه و مردم
قابلیت مؤثر تئاتر در انتقال مفاهیم به جامعه و مردم
استاندار يزد گفت: از ميان هنرهای مختلف، تئاتر از قابليت‌های مؤثرتری برای انتقال مفاهيم به جامعه و مردم برخوردار است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از ادارهكل روابط عمومیاستانداریيزد، محمدعلی طالبی صبح امروز در مراسم تجليل از برگزاركنندگان دومين جشنواره ملیتئاتر خيابانی چتر زندگی اظهار کرد: از ميان هنرهای مختلف، تئاتر از قابليتهای مؤثرتری برای انتقال مفاهيم به جامعه و مردم برخوردار است و اين ظرفيتها با تلاش هنرمندان در جشنواره چتر زندگیبه نمايش درآمد و زمينه همكاری گروههايی از ساير استانها نيز فراهم شد.

وی افزود: اميدوارم هنرمندان تئاتر از فرصتیكه در استان یزد نسبت به اين موضوع فراهم شده، استفاده كنند و بر مبنایاين باور بتوانيم اقداماتمؤثری برای ارتقای ظرفيتهای هنری انجام دهیم.

استاندار يزدبيانكرد: زمينه رشد محسوس و جهش هنریدر استان یزد فراهم است وحساسيتهایی كه نسبت به برخی رشتههای هنری وجود دارد در هنر تئاتر كمتر ديده میشود.

طالبی بر ضرورت تقويت ايفای نقش اجتماعیاستان یزد از طریق هنر در سطح كشور تأكيد و عنوان کرد: هنر تئاتر را به گونهایدر استان يزد پيش ببريم كه به عنوان يكیاز مؤلفههایمؤثر در آموزش، در ارتقای نشاط جامعه و پويايیاجتماعیتأثیرگذار باشد تا در اين زمينه دين خود را به جامعه و مردم ادا كنيم.

به گزارش آنا، دومين جشنواره ملیتئاتر خيابانیچتر زندگیاز اول تا چهارم آذردر يزد با مشاركت هنرمندان و دستگاههایاجرايیفرهنگیو اجتماعیبرگزار شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد