11:13:42 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«قرآن و عترت» و «ایثار و شهادت» اولویت فرهنگی آموزش و پرورش
«قرآن و عترت» و «ایثار و شهادت» اولویت فرهنگی آموزش و پرورش
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کاظمی صبح امروز در کنگره ملی بزرگداشت شهید ذوالفقاری، شهید شاخص کشور اظهار داشت: استقلال جمهوری اسلامی ایران، اقتدار سیاسی، اقتدار علمی و همه دستاوردهایی که در عرصه های مختلف به آن می بالیم و افتخار می کنیم را فراموش نکنیم که میراث گرانبها و ارزشمند خونهای شهدایی است که […]

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کاظمی صبح امروز در کنگره ملی بزرگداشت شهید ذوالفقاری، شهید شاخص کشور اظهار داشت: استقلال جمهوری اسلامی ایران، اقتدار سیاسی، اقتدار علمی و همه دستاوردهایی که در عرصه های مختلف به آن می بالیم و افتخار می کنیم را فراموش نکنیم که میراث گرانبها و ارزشمند خونهای شهدایی است که شهید محمدحسین ذوالفقاری یکی از سرآمدترین آنهاست.

وی بیان کرد: مطالعه زندگینامه این شهید والامقام نشانگر پیوند عمیق این شهید والامقام با ولایت و مصداق سخنان امام راحل در مورد شهید فهمیده است.

کاظمی عنوان کرد: در گفتمان یک شهید ۱۲ ساله، یک گفتمان سراسر ولایتمدار است و امروز نیاز دانش آموزان و فرهنگیان ما این است که پیوند خود را با افکار و آرمانها و ارزشهای این شهدا حفظ کرده و محکمتر از هر زمان دیگری در این عرصه قدم برداریم

خبر جدید  صعود واترپلوییست‌های پیشگامان یزد به فینال قهرمانی کشور

معاون پرورشی آموزش و پرورش ادامه داد: امروز برای اینکه در راه بمانیم و راه شهدا را به خوبی ادامه دهیم، باید پیوند خود را با شهدا محکم کنیم و تنها راه آن برگزاری این محفل ها و تلنگرهایی است که در این محافل به ما زده می شود.

وی یادآور شد: برای اینکه بتوانیم این راه را با اقتدار ادامه دهیم، باید فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل سوم و چهارم انقلاب منتقل کنیم و فرهنگ ایثار و شهادت، یعنی فرهنگ خدامحوری و توحیدمحوری، تکلیف گرایی و تکلیف پذیری، فرهنگ ولایتمداری، فرهنگ مدیریت جهادی است.

خبر جدید  بهره برداری از مرکز جامعه پذیری وتوانمندسازی زنان معتاد درهفته بهزیستی

کاظمی خاطرنشان کرد: امروز نقطه آسیب پذیری جامعه ما مباحث فرهنگی است و امروز بعد از اینکه به برکت رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و سلحشور مردان بسیجی و سپاهی در عرصه های مختلف پیروزهای متعددی به دست آورده ایم، دشمن دست از کار نمی کشد و پیچیده تر و با تفکر بیشتری مسیر خود را ادامه می دهد که این نیاز به هوشیاری بیشتر ما دارد.

خبر جدید  توسعه باشگاه‌های کتاب‌خوانی در گروه‌های خانوادگی یزد

معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش سه رکن اساسی که در پیروزیهای انقلاب نقش داشته، مورد هجمه دشمن قرار گرفته که رهبری، وحدت و فرهنگ اسلامی و هویت اسلامی و انقلابی ما است.

وی تصریح کرد: امروز می طلبد همه ما در عرصه فرهنگی کار جهادی کنیم و اولویت ما در آموزش و پرورش گسترش فرهنگ قرآن و عترت و فرهنگ ایثار و شهادت است و امیدواریم در این مسیر بتوانیم به اندازه ای اقدامات ارزشمند انجام دهیم که امید دشمنان خود را به یاس تبدیل کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال