12:26:32 - سه‌شنبه 22 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
كتاب حیات طیبه الگوی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان
كتاب حیات طیبه الگوی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: كتاب حیات طیبه با تشریح ابعاد زندگی حضرت فاطمه(س) الگوی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد، روز گذشته در حاشیه مراسم افتتاحیه دومین دوره آموزشی تشکیلاتی حیات طیبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از کتاب حیات طیبه رونمایی شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در اینباره اظهار کرد: كتاب حیات طیبه، نگاهی عمیق به ابعاد مختلف زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) دارد و تلاش میكند شخصیت شامخ و والای آن بانوی بزرگوار را بیش از پیش به عموم اقشار جامعه به ویژه جوانان معرفی کند.

محمدرضا دهقانی اشکذری اضافه کرد: بخش عظیمی از تعالیم اسلامی نشأت گرفته از منش، اخلاق و شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) است؛ از این رو کتاب حاضرفرصتی را به وجود میآورد تا بتوانیم به بررسی شیوه زندگی و زوایای شخصیتی حضرت زهرا (س) بپردازیم و با احادیث و روایاتی آشنا شویم كه در زمینههای مختلف از ایشان نقل شده است.

خبر جدید  جامعه روحانیت فراجناحی عمل کند/‌ از تریبون های نماز جمعه خدمات دولت برای مردم تبیین شود

وی عنوان کرد: بدون تردید كتاب حیات طیبه با تشریح ابعاد زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) میتواند الگویی اثرگذار و موفق در زندگی جوانان باشد و به زبان دیگر یادگیری سبک زندگی اسلامی را از آن بانوی همام برای همگان به ارمغان آورد و امید است با این اثر ارزشمند بتوانیم گامی مؤثر در راستای ترویج سبک صحیح زندگی برای جوانان و عموم اقشار جامعه برداریم.

دهقانی اشکذری بیان کرد: بدیهی است تأسیاز حضرت فاطمه زهرا (س) در همه امور زندگی فردی و خانوادگی میتواند نقش بسزایی در آینده هر جامعهای ایفا كند و تأثیر مثبتی در زندگی آینده و به ویژه بهرهگیری از مهارتهای زندگی اسلامی برای جوانان داشته باشد.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی با جدیت وارد عرصه توسعه کشاورزی شده است

وی تصریح کرد: امید است در دورانی که تخریب شخصیتو جایگاه بانوان، دستخوش آسیب جدی فرهنگی دشمنان انسانیت و اسلام است و الگوسازی از زنان قهرمان تاریخاز ضرورتهاست، مطالعه کتاب حیات طیبه، زمینهای برای تأمل و تعقل بیشتر جوانان و دانشجویان در زندگی ائمه اطهار (ع) به ویژه حضرت فاطمه زهرا (س) باشد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد مطرح کرد: چنانچه این كتاب بتواند روحیه پرسشگری و تفحص در زندگی بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س) را ایجاد كند،به هدف اصلی خود دست مییابد.

خبر جدید  اعزام کاروان جهادی دانشگاه آزاد اسلامی یزد به مناطق سیل‌زده

دهقانی اشکذری تأکید کرد: امید است با استعانت از خداوند منان و حضرت ولیعصر(عج) در مسیر رسیدن به انسان كامل گام برداریم.

به گزارش آنا؛ کتاب حیات طیبهنگاهی اجمالی به ویژگیها و فضایل فاطمه زهرا (س) در تیراژ ۲۰۰۰ نسخه با تألیف غلامعلی مدیح و حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد یزد توسط انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و با شماره شابک ۶-۵۶۰۹-۱۰-۹۶۴-۹۷۸ در دی۱۳۹۷ به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد